2 چه کفشهایی باعث کمردرد میشوند؟

پس باید کفشتان اندازه پا باشد و فروشنده کفش گشاد یا تنگ را با راهکارهایی مانند بهبود سایز با قالب زدن یا کفی گذاشتن به شما ندهد. اگر چه از بین رفتن رنگ و ظاهر کارکرد کفی طبی شما را تحت تأثیر قرار نمیدهد، اما ممکن است بخواهید برای نو به نظر رسیدن کفی طبی خود پوششهای بالایی آن را در آزمایشگاه بهبود دهید. اگر هم به تازگی کفشی خریده اید و کفی آن قابل جدا شدن است با تهیه یک کفی طبی از داروخانه و یا تجهیزات پزشکی ، کتانی خود را به کفش طبی تبدیل کنید. کفش طبی برخلاف آنچه همه تصور میکنند فقط برای افرادی که پادرد دارند نیست و هر کسی میتواند این کفشها را بپوشد. هر دو کفش را از همان نوع جوراب که قصد دارید بعد از خرید با کفش بپوشید استفاده کنید. این کفیهای طبی موجب به حداقل رساندن خستگی پا و اجازه استفاده بهینه از عضلاتتان را به شما خواهد داد.

شما میتوانید هر دو ا در این کفشها داشته باشید! دوام کفیهای طبی میتواند از بیماری به بیمار دیگر متفاوت باشد و به ساختار پا، نوع فعالیتها، نوع کفی طبی و مواد مورد استفاده در آن بستگی دارد. از یک حوله کاغذی برای جذب سطوح رطوبت استفاده کرده و پیش از قرار دادن مجدد کفیهای طبی به داخل کفش اجازه دهید تا در طول شب خشک شوند. وقتی ناخن انگشتان پا گاهی هنگام کوتاه کردن بیش از حد ناخن در نزدیکی نوک انگشتان رخ می دهد. کفشها و کفی طبی فقط در هنگام استفاده مفید هستند، بنابراین توصیهمیشود که از آنها به طور مداوم برای کاهش درد و بهبود وضعیت و هم ترازی خود استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید از میزان سفتی پشتی کفش مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید، آن را در دست گرفته و با انگشت قسمت پشتی آن را به داخل فشار دهید، چنانچه فرو نرفت؛ یعنی پشتی کفش شما از جنس مقاومی برخوردار است. در ادامه ویژگی هایی که یک کفش طبی باید داشته باشد بررسی می کنیم و در انتها راحت ترین مدل های موجود در بازار را به شما معرفی می کنیم. اگر فعالیتهای روزانه شما به گونهای است که باید کفش خود را در طول روز تعویض کنید (به عنوان مثال رفتن به باشگاه ورزشی بعد از کار)، باید یک جفت دیگر از کفی طبی سفارشی طراحی شده برای آن فعالیت خاص را داشته باشید.

اگر مبتلا به دیابت هستید ، روزانه پای خود را بررسی کنید. در هر صورت اگر تمایل دارید می توانید مقاله برند های معروف کفش چرم در ایران را مشاهده کنید. یقه کفش Shoe collae جایی است که اطراف مچ پا را می گیرد و زبانی کفش Shoe tongue برگه ای است که در زیر بندهای کفش قرار می گیرد. در صورتی که آناتومی پای شخص دارای ناهنجاری مادرزادی یا تصادفی باشد، حتماً نیاز است که از کفش طبی استفاده کند. تنها لازم است که کفی آن کفش را در آورده و آن را با کفی طبی سفارشی خود جایگزین کنید. البته ممکن است تعداد برند ها بیش از اینها باشد ، مثلا شرکت هایی که در داخل کشور کفش چرم تولید می کنند و کیفیت بالایی دارند را می توان در این میان نام برد اما بخاطر اینکه تعداد کفش های طبی آن کمتر بود اسم آنها را به میان نیاوردیم.