0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

این جورابها که مخصوص کفشهای رویهباز طراحی شده است، درست مثل یک جوراب نخی رو باز دور تادور پای شما (دقیقا همان قسمتی که درون کالج قرار میگیرد) را میپوشاند بنابراین با انتخاب آنها هم جوراب به پا دارید هم نه! قسمت رویه کفش کالج مردانه معمولا کمی بازتر از سایر کفش های معمولی مردانه است و همینطور ساق آن نیز کوتاه تر است و همین موضوع سبب می گردد که هوای بیشتری با داخل کفش در جریان باشد و از بو گرفتن کفش و تعریق زیاد پا جلوگیری می کند. چرب کردن چرم با مواد مخصوصی که اصولا در فروشگاههای محصولات چرمی به فروش میرسد هم راه دیگری برای مراقبت از کفش است.

برای مشاهده جدیدترین محصولات کفش می توانید وارد فروشگاه اینترنتی استایل برتر بشین. فروشگاه اینترنتی مکس بکس این امکان را برای خریداران فراهم کرده است که بدون نیاز به حضور در فروشگاه از خدمات و محصولات استفاده کنند و به راحتی محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند. اما آنچه که بیشتر در بین مردم رواج دارد، پوشیدن کفش های کالج بدون جوراب یا با جوراب کالج است. این مدل از کفش کالج نسبت به مدل قبل، زیباتر است و موجب زیبایی بیشتر ظاهر افراد میگردد. اگر در انتخاب و ست کردن لباس با این نوع کفش درست عمل کنید قطعا از ظاهر شیکی که پیدا کرده اید شگفت زده می شوید. برای آن دسته از آقایانی که به دنبال ظاهر پر انرژی و جسورانهتری هستند انتخاب رنگ قرمز گزینه مناسبی است. همانطور که میدانید پوشیدن از شلوارهای کوتاه یا بهقولمعروف شلوارکهای جین و همینطور شلوارکهای کتان برای پوشش اسپرت خیابانی آقایان در فصل تابستان نیز موردتوجه طراحان قرارگرفته است.

یکی از انواع مدل کفش های مردانه کفش های کالج هستند که به لوفر نیز شناخته میشوند ، کفش های کالج جزو کفش های اسپرت مردانه هستند که آقایان برای استایل روزانه شان از آن ها استفاده میکنند.کفش های کالج مخصوص فصل بهار و تابستان هستند و آقایان جوان از آن ها بسیار استقبال میکنند زیرا بسیار راحت و زیبا اند. توجه به استانداردهای پنجه كفش در انتخاب آن بسیار مهم است. آبی نفتی هم رنگ قابل توجهی است و وقتی لباس سفید، بژ یا سبز میپوشید بهترین گزینه است. اصلا به همین دلیل است که ما هم کالج را به عنوان یک همراه خوب تابستانه به شما معرفی میکنیم! به همین دلیل در سرتاسر دنیا طرفداران فشن را مجذوب خود کرده و آن را به یکی از ترندترین نوع کفش تبدیل کرده است. رنگ مشکی کلاسیکترین نوع رنگ کفش کالج میباشد.

کالج از آن کفشهایی است که همیشه و همه جا به کارمان میآید؛ در محل کار، در گشت و گذارهای روزانه، در دانشگاه و مدرسه و خلاصه هرجا که دلمان کفشی بخواهد که هم زیبا باشد هم راحت. کفش هایی با تخت صاف و راحت که می توان آن را با لباس های مختلفی ست کرد. کالج از آن دست کفش هایی است که همیشه و همه جا مورد استفاده قرار میگیرد، از یک قرار دوستانه تا محل کار و دانشگاه، بنابراین می توان ادعا کرد که این کفش همه کاره یکی از ملزومات استایل آقایان شیک پوش خواهد بود، در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به کفش کالج مردانه و نکاتی که در مورد آن وجود دارد.