0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

در فرم بدن گلابی شکل باید ظریف تر نشان دادن پایین تنه بیشتر مدنظر باشد. اگر فرم بدنی شما به این شکل است باید به دنبال پالتو یا کتی باشید که اندام شما را در مجموع کشیده تر و بلندتر نشان دهد. در فرم بدن مثلثی شکل باید پایین تنه را لاغر و بالاتنه را برجسته تر نشان دهید. همچنین دوخت به شکل U در قسمت رویی از ویژگی های بارز این کفشها است. بهتر است از یک کت یا پالتو که از شانه به پایین کمی گشادتر شود و یا از مدل های پیله ای یا خمره ای و پالتوهایی که بالاتنه تنگ و پایین تنه گشاد دارند بیشتر استفاده کنید . برای باریک تر نشان دادن کمر در این مدل اندام ،باید از مدل کت و پالتو های زنانه ای استفاده کنید که بالاتنه کمی تنگ تر و دامن گشادتر دارند. اگر شما دارای اضافه وزن در اندام خود هستید نباید از مدل های پفی و حجیم مثل کاپشن ها و پالتوهای بارانی پف دار و یا پارچه های چهارخانه استفاده کنید.

در صورتی که قصد خرید یک کفش با کیفیت و جذاب دارید، حتماً این مدل از کفش کالج را خریداری کنید. از آن جایی که پوشیدن کفش بدون جوراب برای بسیاری از افراد کار دشواری است؛ توصیه ستاره به شما استفاده از جوراب کالج است. قیمت کفش کالج مردانه، گران تر از نوع زنانه آن است؛ البته گفتنی می باشد که این مسئله به کیفیت کفش و برند آن هم ربط دارد. به هنگام خرید پالتو زنانه شیک یا کاپشن گران قیمت به این نکته توجه می کنید که چند سال می خواهید از آن استفاده کنید . تمامی سایزهای این کفش بطور دقیق اندازه گیری شده و شما می توانید با مطالعه راهنمای انتخاب سایز کفش، به راحتی سایز مناسب خود را انتخاب کنید.

بنابراین باید به سایز و اندازه متناسب با اندام خود توجه بسیاری داشته باشید . کت وپالتوهای جذب و چسبان و یا پالتوهای دارای یقه هفت یا یقه ایستاده و یقه های بزرگ که اندام شما را حجیم تر نشان می دهند، بدترین انتخاب برای شما هستند. مزیت دیگر چرم این است که میتوانید در موقعیتهای رسمیتر هم از آن استفاده کنید، چون نه خیلی اسپرت و معمولی و نه خیلی خشک و رسمی است. پالتوهای تک رنگ با مدل یقه یک طرفه و نه چندان حجیم بهترین انتخاب متناسب با فرم بدن شما است . این جورابها که مخصوص کفشهای رویهباز طراحی شده است، درست مثل یک جوراب نخی رو باز دور تادور پای شما (دقیقا همان قسمتی که درون کالج قرار میگیرد) را میپوشاند بنابراین با انتخاب آنها هم جوراب به پا دارید هم نه! گرچه برندهای تخصصی کفش که مشغول تولید انواع کالج هستند در برخی مواقع قیمتهای فزایندهای را بر روی کالاهای خود گذاشتهاند، اما شما می توانید در مقایسه با کفشهای مردانه و کفش اسپرت متعلق به برندهای خاص این اختلاف قیمت را متوجه شوید.

۳. شلوارهای پارچهای با رنگهای روشن یا تیره به خوبی با کفش کالج مردانه ست میشوند. یکی از ویژگی های مهم در انتخاب پالتو این است که زیر بغل پالتو نباید برای شما خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد. در خصوص این پرسش باید بگوییم که حق انتخاب با شما است. بهترین انتخاب برای شما پارچه های ساده و کمتر پف و حجیم است . اگر فرم بدن شما شبیه ساعت شنی است از کت و پالتوهایی که دکمه های آن یک طرف قرار داشته و تا روی زانو هستند بهترین گزینه برای انتخاب شما هستند. انتخاب لباس برای این مدل فرم بدن همانند انتخاب پالتو برای فرم بدن مثلثی می باشد . ییک پالتو شیک نباید وزن زیادی داشته باشد چرا که در دراز مدت شما را خسته خواهد کرد.حرکت کردن، نشستن، چرخیدن و راه رفتن در یک مدل پالتو زنانه شیک یا کت خوش فرم باید برای شما راحت باشد و شما را دچار زحمت نکند.