0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

شما با انجام خرید اینترنتی از فروشگاه مکس بکس علاوه بر صرفه جویی در وقت، کالای مورد نظر خودرا نیز، با قیمت مناسبتری خریداری کردهاید. یک نکته مهم در مورد کفش کالج وجود دارد که محل اختلاف نظر علاقمندان به این سبک کفش است، این که کفش کالج مردانه را باید با جوراب پوشید یا بدون جوراب، اصولا دیده ایم که اکثر آقاین کالج مردانه چرم را بدون جوراب یا همراه با جوراب های مخصوص کالج می پوشند، شاید به این دلیل که احساس می شود این ترکیب استایل شیک تری ایجاد می کند اما در حقیقت می توان در برخی شرایط خاص از کالج به همراه جوراب معمولی هم استفاده کرد، بنابراین باید گفت که هیچ قانون مد یا فشن وجود ندارد که پوشیدن جوراب با کفش کالج را منع کرده باشد. جنس این کفشها عموماً از چرم یا نبوک است. درست زمانی که رنگهای شاد و متنوع تابستانی در پوششی از جنس نوبوک به دنیای این کفشها راه پیدا کرد حالا از همان زمان تا امروز انتخاب کالج یعنی انتخاب دنیایی از رنگ، آن هم رنگهای شاد از قرمز و زرد گرفته تا حتی صورتی و آبی آسمانی.

کالجها را میتوانید با انواع لباسها ست کنید و این کفشهای ماندگار به این زودیها خیال ندارند دنیای مد را ترک کنند. کفش کالج با انواع شلوار جین و کتان قابل ست کردن است و به خار تنوع رنگی که دارد زیراد مورد استفاده قرار می گیرد. چرم جیر نیز بسته به رنگی که انتخاب می کنید می تواند ظاهری نو و منحصربفرد به شما ببخشد. مخصوصا اینکه باید شلوارهای کوتاه را انتخاب کنید تا کفش خود را بیشتر به نمایش بگذارید. استفاده از چرم و نگهداری از آن به مراتب از دیگر کفش های کالج راحت تر است. در تیپهای غیر رسمی میتوانید، با خیال راحت از کفشهای کالج استفاده کنید. جورابهای مچی یا جورابهای ساق کوتاه برای پوشیده شدن با کفشهای کالج مناسبتر هستند. در فصلهای سرد سال شما میتوانید کفش کالج را با پیراهن بافت و یا کت­هایی با رنگ روشن ست کنید تا تیپی کاملا کلاسیک داشته باشید.

شما میتوانید از طریق فروشگاه مکس بکس از قیمت انواع کفشهای کالج مردانه مطلع شده و در جشنوارههای مناسبتی با تخفیفهای ویژهای آنها را تهیه کنید. در این میان استفاده از کفش کالج مردانه را می توان جز پرطرفدارترین انواع کفش ها دانست. کفش کالج امروزه به یکی از اجزاء جدایی ناپذیر لباس های مردانه و زنانه بدل شده اند. اگر به دنبال کالج هایی هستید که مناسب رنگ های خنثی باشند، بژ بهترین انتخاب است و میتواند پوست را برنزه نشان دهد. به تازگی هم بعضی از تولید كنندگان كفش، اقدام به زدن اسپری بوی چرم طبیعی به چرمهای مصنوعی كرده و خریداران را در انتخاب کفش با مشكل مواجه می كنند. کفش های کالج با انواع شلوار جین و کتان قابل ست شدن هستند و به خاطر تنوع رنگی بالایی که دارند زیاد مورد استفاده قرار میگیرند. تولیدی های عمده کفش کالج مردانه درتهران عمدتا با مدلهای به روزوجدید درحال تولید هستندکه دارای انواع مدل های کالج می باشند.

اماهمان طورکه مستحضرهستید بسته به نوع جنس آن، قیمت ها متفاوت می باشد. در این نوع پوشش با توجه به میزان اسپرت بودن تیپ، کفشهای اسپرت و یا کفشهای کالج مورداستفاده قرار می گیرند. با پوشیدن این نوع جورابها هم ظاهر دلخواه فرد ایجاد میشود و هم به سلامت و بهداشت پا کمک میشود. بهتر است برای مراسم رسمی انواع سگکدار کالجها را انتخاب کنید، سگکهای طلایی و نقرهای که روی کالجها کار شده جلوه رسمیتری به آنها میدهد. اما باید در انتخاب انواع این کفش و لباس هایی که با آن ست می شوند دقت لازم را بخرج داد تا ظاهری در خور توجه خلق کرد. در انتخاب رنگها دقت کنید و رنگهای هم خانواده را کنار هم بگذارید. مزیت دیگر چرم این است که میتوانید در موقعیت های کمی رسمی تر نیز از آن استفاده کنید زیرا نه خیلی اسپرت و معمولی است و نه خیلی خشک و رسمی.