0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

این مدل کتانی کانورس سفید از برند Jack Purcell از انتخاب های خیلی عالی برای پسران جوان در فصل تابستان خواهد بود. با ما در این بخش از زیبامون دات کام همراه باشید و چند نمونه از جدیدترین مدل های کفش اسپرت و کالج مردانه رو مشاهده کنید و با ایده گرفتن از این مدل ها، یک انتخاب عالی و مناسب داشته باشید. بهترین و جدیدترین مدل رو انتخاب کنید و تیپ و استالی مُد روز و منحصر به فرد داشته باشید. برند نایکی یکی از پرطرفدارترین برندهای کفش اسپرت و ورزشی هست که مدل های متنوع و خاصی رو هم برای مردان و هم برای خانوم ها تولید میکنه.

کتانی های کانورس هم جز مدلهای پرطرفدار کفش اسپرت هستند که رنگ بندی خیلی متنوع و جذابی دارند. زیرا با تمام رنگ های لباس و شلوار ست میشه و استایل اسپرت و جذابی رو براتون ایجاد میکنه. این کفش کتانی و اسپرت طراحی کاملا مردانه داره و جنس رویه آن مخمل بوده و برای پاشنه آن از پلی اورتان سخت استفاده شده است. کفش کالج، کفشهای تخت و یا پاشنه کوتاه و از جمله کفشهایی است که در سراسر جهان محبوبیت زیادی را در بین جوانان داشته و جز پر مصرف ترین کفشها محسوب میشود که به راحتی با هر نوع استایلی ست ست میشود.

کفه تخت یا پاشنه کوتاه از ویژگیهای مهم کالج به شمار میرود. رنگ خاکستری و خنثی این کفش اسپرت به شما این امکان رو میده تا به راحتی بتونید کفشتون رو با رنگهای مختلف شلوار جین یا ورزشی ست کنید و استایل اسپرت و خوبی داشته باشید. این کفش مناسب پیاده روی و ورزش کردن هست و ظاهر کلاسیک و خوبی هم داره. مدل کفش های ونس یکی دیگه از مدل های اسپرت و پرطرفدار مردانه و پسرانه هستند که با هر سبک از استایل و تیپی تناسب دارند و برای پیاده روی و فعالیت های روزانه گزینه مناسبی خواهند بود. این مدل از کفش کالج نسبت به مدل قبل، زیباتر است و موجب زیبایی بیشتر ظاهر افراد میگردد. کفش های پرطرفدار موسوم به کالج در حقیقت مدل خاصی از کفش هستند که اسم اصلی آنها کفش های لوفر Loafer است. جوراب کالج را اغلب با کفشهایی میپوشند که نباید با آنها جوراب پوشید.

شیک پوش بودن نه ارتباط خاصی با جنس لباسهایی که میپوشید، دارد، نه به قیمت و برند آنها مربوط میشود. این کفش اسپرت مردانه از چرم مصنوعی ساخته شده و زیره سفید اون، زیبایی و مدرن بودن کفش رو کامل کرده است. براقی طبیعی چرم هم به شیک بودن بیشتر تیپ و لباستان کمک میکند. اگر میخواهید با تیپ رسمی کفش کالج بپوشید، بر روی جنس آن تمرکز کنید. شاید بخواهید با استفاده از لباسهای پارچهای متنوع، تیپ دوستانهای بزنید؛ پس میتوانید از کفش کالج جیر با بافتهای سبک استفاده کنید. بعضی از کفشها پس از اینکه آهار خود را از دست دادند کمی جا باز میکنند. از این کفش ها استفاده کنید. شاید بتوان گفت که یکی از نقاط قوت کالج ها این است که می توان آن را با انواع شلوارهای جین، پارچه ای و کتان ست کرد، بنابراین یک کالج مردانه شیک می تواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که به دنبال ست کردن یک کفش با انواع شلوارها هستند.