0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

اما آیا میدانید که چه نکاتی را برای خرید و انتخاب کفش کالج مردانه باید مد نظر داشته باشید؟ چنانچه پیگیر طراحیهای جدید در صنعت مد باشید قطعاً متوجه شدهاید که ظرف دو سال گذشته شلوارهای مردانهای که کمی قد آنها کوتاه شده است همراه با کالج با کت و پیراهن مجلسی و کراوات استفاده می شود. لازم به ذکر است که تمامی محصولات فروشگاه سارابارا شامل سه روز مرجوعی بی قید و شرط هستند تا شما با خیال راحت تری خرید خود را نهایی کنید. اگر شما بسیار قد بلند هستید بهتر است قد پالتوی خود را تا روی زانو انتخاب کنید ، اگر هم قد متوسطی دارید پالتو کمی پایین تر از حد زانو قد شما را کشیده تر نشان می دهد . اغلب جورابهای تولید شده فری سایز هستند اما برخی از تولید کنندگان جوراب بنا به دلایلی سایز تولید جوراب را تغییر میدهند بنابراین بهتر است هنگام خرید جوراب به سایز آن دقت داشته باشید و از خرید جورابهایی که برای شما کوچک هستند خودداری کنید.

پس بهتر است از خرید جورابهایی که کش آنها نازک است خودداری کنید. داشتن کمربند در پالتو موجب باریک تر نشان دادن کمر می شود ، همچنین بهتر است قد پالتو تا روی زانو یا بلندتر باشد. ییک پالتو شیک نباید وزن زیادی داشته باشد چرا که در دراز مدت شما را خسته خواهد کرد.حرکت کردن، نشستن، چرخیدن و راه رفتن در یک مدل پالتو زنانه شیک یا کت خوش فرم باید برای شما راحت باشد و شما را دچار زحمت نکند. انتخاب یک کالج مردانه اسپرت به شما اجازه می دهد که از یک کفش در مناسبت های مختلف و استایل های متفاوت استفاده کنید، انتخاب رنگ های تیره تر دست شما را برای استفاده از کالج در ست کردن با انواع رنگ ها و استایل های رسمی یا راحت و روزانه باز میگذارد. یکی از ویژگی های مهم در انتخاب پالتو این است که زیر بغل پالتو نباید برای شما خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد.

برای باریک تر نشان دادن کمر در این مدل اندام ،باید از مدل کت و پالتو های زنانه ای استفاده کنید که بالاتنه کمی تنگ تر و دامن گشادتر دارند. هنگامی که پالتو را پرو می کنید باید دکمه ها را کامل ببندید تا از کشیده نشدن آن مطمئن شوید.دکمه های یک مدل پالتو زنانه شیک باید به راحتی بسته شوند و روی شکم کشیده نشوند. به هنگام خرید پالتو زنانه شیک یا کاپشن گران قیمت به این نکته توجه می کنید که چند سال می خواهید از آن استفاده کنید . ۱. اگر کفش کالج را برای استایل روزمره انتخاب میکنید، میتوانید آن را با انواع شلوار جین بلند یا کوتاه و یک تی شرت ست کنید. میتوانید برای تیپ روزانه خودتان با خیال راحت از کفش های جذاب کالج استفاده کنید. اما شما میتوانید با یک جفت کفش کالج مشکی چرم براق و کت و شلوار یک استایل رسمی عالی بسازید.

کفش ها اصولاً در دو نوع چرم و پلاستیکی تولید می شوند. اگر شما دارای اضافه وزن در اندام خود هستید نباید از مدل های پفی و حجیم مثل کاپشن ها و پالتوهای بارانی پف دار و یا پارچه های چهارخانه استفاده کنید. شانه کت یا پالتو باید دقیقا اندازه سرشانه شما باشد ، یعنی سرشانه باید صاف و مستقیم روی شانه شما قرار گیرد. آستین پالتو زنانه شیک باید بتواند کاملا مچ دست را بپوشاند. در این صورت باید از مدل کت و پالتو های زنانه جذب و کمر باریک استفاده کنید . بهتر است از یک کت یا پالتو که از شانه به پایین کمی گشادتر شود و یا از مدل های پیله ای یا خمره ای و پالتوهایی که بالاتنه تنگ و پایین تنه گشاد دارند بیشتر استفاده کنید . و یا چگونه آن را با استایل خود هماهنگ کنید؟ یا جوراب کالج چیست؟