0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

سعی کنید در میهمانیهای رسمی و سرپوشیده از کالجهایی از جنس ورنی، چرم و جیر استفاده کنید. ترکیب کالج جیر یا نوبوک با شلوار جین جذابیت بسیار زیادی به استایل مردانه شما می دهد. این محصول با شلوار های جین پارچه ای و انواع شلوار قابل استفاده میباشد .این محصول از محصولات پر طرفدار فروشگاه اینترنتی نفیس ترین ها میباشد به دلیل این که درساعات اولیه قرار دادن عکس آن در شبکه اجتمایی اینستاگرام مان حدود چهل ذخیره صورت گرفت بنده به عنوان یک فروشنده هنگامی که قیمت این محصول را به فروشنده حضوری میگویم واقعا تعجب میکند.یک نکته مهم این است که سود دریافتی ما 20 درصد میباشد . قسمت رویه از فوم استفاده شده است و بر روی ان طرح گل به صورت سوزنی پیاده شده است ، این محصول یک کفش از نوع بند دار است باتوجه به وزنی که دارد پیاده روی با ان بسیار لذت بخش میباشد .

برای ست کردن این کفش کار سختی در پیش ندارید، چرا که این محصول به دلیل طراحی ساده و در عین حال شیکی که دارد به راحتی با انواع لباس ها ست می شود. بدین معنی که کتوشلواری که به سبک ایتالیایی دوختهشده است میتواند با کفشهای کالج ست و هماهنگ شود. جوراب های مچی و ساق کوتاه هم گزینه های مناسبی برای پوشیدن با کفشهای کالج هستند. در این نوع پوشش با توجه به میزان اسپرت بودن تیپ، کفشهای اسپرت و یا کفشهای کالج مورداستفاده قرار می گیرند. اغلب آقایان به خصوص در فصل تابستان از این مدل کفش استفاده می کنند و به راحتی می توانند کفش کالج مردانه را با دیگر آیتم های پوشش خود از جمله شلوار و یا کمربند خود ست کنند. بهتر است کالجهای اسپرت را بدون جوراب بپوشید یا اگر هم جوراب پوشیدن را ترجیح میدهید سراغ جورابهای ساده و تکرنگ، دقیقا همرنگ با کالجتان بروید.

کالجهای نوبوک رنگی بهترین انتخاب برای زمانهایی است که شما خیال دارید اسپرت بپوشید. اما از هر جا که آمده باشد مهم این است که آمده و ماندگار شده و امسال هم مثل سالهای گذشته خیال دارد نقش تاثیرگذاری در پوششهای بهاری و تابستانیما بازی کند. کالج کمی پیش از این تنها یک کفش کاربردی و راحت بود اما حالا به لطف خلاقیتی که طراحان کفش، در کارهایشان به خرج میدهند حتی در مهمانیهای رسمی هم میتوانید روی این کفش کلاسیک حساب کنید. همانطور که میدانید پوشیدن از شلوارهای کوتاه یا بهقولمعروف شلوارکهای جین و همینطور شلوارکهای کتان برای پوشش اسپرت خیابانی آقایان در فصل تابستان نیز موردتوجه طراحان قرارگرفته است. درست است که این مدل پوشش کمی از میزان کلاسیک بودن لباسهای مجلسی کاسته است، اما توانسته با شکستن بعضی از قوانین نانوشته در پوشش مجلسی آقایان به میزان جذابیتها و راحتی این پوشش بهصورت مقطعی اضافه نماید.

اما سؤال اینجاست که این کالجها را کی و کجا بپوشیم. اگر قصد خرید جوراب کالج را دارید با ما همراه باشید تا با ویژگیهای بهترین جوراب کالج زنانه و جوراب کالج مردانه آشنا شوید. بهطورکلی شلوارهایی که بخش انتهایی یا قسمت پایین ساق پای آنها تنگ است را می توان بهراحتی با کفش کالج ست نمود؛ و شلوارهایی که با دمپاهای گشاد و بهصورت راسته طراحیشدهاند اصلاً مناسب استفاده کردن همراه با کفش کالج نیستند. چنانچه پیگیر طراحیهای جدید در صنعت مد باشید قطعاً متوجه شدهاید که ظرف دو سال گذشته شلوارهای مردانهای که کمی قد آنها کوتاه شده است همراه با کالج با کت و پیراهن مجلسی و کراوات استفاده می شود. اتفاقاتی که طی یکی دو سال گذشته برای این طیف از کفشها افتاده این است که طراحان در صنعت مد، استفاده از این مدل کفشها را با کتوشلوارهای مردانه نیز رواج دادهاند.