0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

کفش کالج مردانه مشکی ترکیبی میان کفش رسمی و کفشی برای استفاده روزمره است. اما یادتان باشد بر اساس قوانین نانوشته خوشپوشی در مهمانیهای رسمی باید سراغ کالجهای ورنی، مدلهایی که ترکیبی از چرم و جیر هستند و بالاخره هماهنگ با رنگ و طرح لباستان سراغ نمونههای پارچهای طرحدار بروید تا در ظاهر رسمی شما خللی وارد نشود! کالج کمی پیش از این تنها یک کفش کاربردی و راحت بود اما حالا به لطف خلاقیتی که طراحان کفش، در کارهایشان به خرج میدهند حتی در مهمانیهای رسمی هم میتوانید روی این کفش کلاسیک حساب کنید. اغلب جورابهای تولید شده فری سایز هستند اما برخی از تولید کنندگان جوراب بنا به دلایلی سایز تولید جوراب را تغییر میدهند بنابراین بهتر است هنگام خرید جوراب به سایز آن دقت داشته باشید و از خرید جورابهایی که برای شما کوچک هستند خودداری کنید. کالجهایی که بهار امسال میخرید نه تنها در طول تابستان بلکه تا نیمههای پاییز هم به کارتان میآید بنابراین باید بگوییم کالج اگر نه 4 فصل اما در 3 فصل از سال میتواند همراه پای شما باشد.

در این نوع پوشش با توجه به میزان اسپرت بودن تیپ، کفشهای اسپرت و یا کفشهای کالج مورداستفاده قرار می گیرند. آلدو گوچی یکی از طراحان مشهور در زمینه مد و فشن برای اولین بار یکی از بهترین کالجهای ایتالیایی را طراحی کرد، قسمت تزیینی آن عرض کمتری دارد و یک سگک روی آن قرار دارد. بهتر است برای مراسم رسمی انواع سگکدار کالجها را انتخاب کنید، سگکهای طلایی و نقرهای که روی کالجها کار شده جلوه رسمیتری به آنها میدهد. کفش های کالج اغلب به صورت ساده و بدون بند تولید می گردند، اما در برخی مدل ها می توان سگک و یا بند روی آن مشاهده کرد. بهتر است کالجهای اسپرت را بدون جوراب بپوشید یا اگر هم جوراب پوشیدن را ترجیح میدهید سراغ جورابهای ساده و تکرنگ، دقیقا همرنگ با کالجتان بروید. اما به یاد داشته باشید علاوه بر دقتی که در انتخاب جنس کالج به خرج میدهید باید به طراحی آن هم دقت کنید.

نگران بازیهای مد هم نباشید چون این کلاسیکهای ماندگار به این زودیها خیال ندارند از دنیای مد کناره بگیرند! این گزارش نگاهی است ریزبینانه به دنیای کالجها و یک راهنمای کامل برای همه شمایی که خیال کفش خریدن در سر دارید. در مورد کالج ها باید گفت که این کفش ها اصولا دارای طراحی اسپورت هستند، به این معنا که قابلیت استفاده توسط زنان و مردان را دارند، نکته مهم بعدی در مورد این کفش ها بدون بند بودن آن است که در حالت اصلی بدون بند طراحی می شود البه ممکن است در برخی طراحی های خاص دارای بند باشند. اما نکته مهم اینجاست که در انتخاب رنگ جوراب کفیتان دقت کنید.

نکته شایان توجه در این مورد آن است که جوراب کالج تنها جورابی است که نیاز به ست شدن با شلوار شما ندارد، زیرا ساق ندارد و مشخص نمی گردد. درست زمانی که رنگهای شاد و متنوع تابستانی در پوششی از جنس نوبوک به دنیای این کفشها راه پیدا کرد حالا از همان زمان تا امروز انتخاب کالج یعنی انتخاب دنیایی از رنگ، آن هم رنگهای شاد از قرمز و زرد گرفته تا حتی صورتی و آبی آسمانی. کالجهای نوبوک رنگی بهترین انتخاب برای زمانهایی است که شما خیال دارید اسپرت بپوشید. اما از هر جا که آمده باشد مهم این است که آمده و ماندگار شده و امسال هم مثل سالهای گذشته خیال دارد نقش تاثیرگذاری در پوششهای بهاری و تابستانیما بازی کند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات فروشگاه سارابارا شامل سه روز مرجوعی بی قید و شرط هستند تا شما با خیال راحت تری خرید خود را نهایی کنید.