0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

بهترین جنسی که میتوان از آن کفش تولید کرد، همین چرم است. کفش کالج برای کسانی که علاقه دارند تا یک کفش راحتی و زیبا، مد روز و شیک و جذاب داشته باشند بسیار مناسب است، این کفش را می توان در تمام فصول سال و با همه لباس های رسمی، ساده، کلاسیک و اسپرت استفاده کرد، بنابراین باید ادعا کرد که کفش کالج یک انتخاب مقرون به صرفه از نظر اقتصادی نیز هست. این کفش ها بسیار راحت هستند و خیلی نمی توان به آن ها خاص رسمی یا غیر رسمی بودن را اطلاق کرد، زیرا برخی از مدل و جنس های آن را می توان در استایل رسمی به کار برد و برخی کلا مخصوص به استایل غیر رسمی می باشد.

این کفش ها در جنس های مختلف چرم و یا چرم مصنوعی، جیر و یا نبوک تهیه می شود و با توجه به سلیقه شخصی مصرف کننده و نوع استایل شما می توانید جنس مناسب برای آن را انتخاب کنید. علاوه بر راحتی در استفاده، یکی دیگر از ویژگی های مهم کفش های کالج این است که به اسانی میتوان آن را با تیپ ها، استایل ها و مدل های مختلف پوششی لباس مردانه ست و هماهنگ نمود. از دیگر ویژگیهای کفش کالج توگو، کفی طبی و قابل تعویض این کفش میباشد که امکان شستشو و تعویض کفی را برای افرادی که تعریق زیاد در پا دارند را فراهم آورده است. چون قسمت های مختلف پوست دام ضخامت های متفاوتی دارند. کفشهای کالج به دلیل راحتی و زیبایی خاصی که دارند، همیشه مورد استقبال قرار گرفتهاند، و طرفداران زیادی دارند. دلیل این امر عدم کیفیت الیاف و به عبارت پلاستیکی بودن بافتهای جوراب است.

رویه مصنوعی کفش به علت عدم تبادل هوا، باعث بوی بد پا و عرق كردن بیش از حد آن می شود. در این راستا میتوان گفت دلیل نارضایتی اکثر مصرفکنندگان جوراب، عدم آگاهی از ویژگیهای یک جوراب مناسب و انتخاب نادرست آنها است. اگر به هر دلیل مجبور به پوشیدن جوراب هستید، اما مدل کفش شما کالج است، یا هر کفش دیگری که نباید با آن جوراب بپوشید، میتوانید از تکنیک تبدیل جوراب معمولی به کالج استفاده کنید. این نوع کفش ها به دلیل جنس سبک و خنک که دارد در فصل تابستان بیشتر مورد توجه آقایان قرار می گیرد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد کالج اسپرت مردانه این است که دارای طراحی پهنی در قسمت نوک پنجه است، کالج های اسپرت غالبا از جنس جیر یا مخمل تهیه می شوند، این کالج ها را می توان با شلورهای جین، پارچه ای و کتان استفاده کرد.

همانطور که قبلا هم گفتیم کالج یک کفش کاملا اسپرت است و می توان آن را هم با استایل معمولی ست کرد و هم مناسب تیپ های رسمی است، بنابراین برای کسانی که دارای تیپ اسپرت هستند انتخاب کالج مطمئنا یک انتخاب مناسب است، در صورتی که می خواهید رسمیت بیشتری به استایل خود ببخشید می توانید از کالج های چرمی با رنگ های کلاسیک استفاده کنید اما کالج های رنگی معمولا مناسب استایل های آزادانه تر و کژوال هستند. کفش های مردانه برخلاف کفش های زنانه دارای مدل های متعدد و متفاوتی نیستند و تنوع مدل کفش های مردانه در چند سبک مختلف خلاصه میگردد. برای آشنایی با کفش کالج مردانه و تاثیر جوراب کالج بر استایل شما ادامه این مطلب را مطالعه بفرمایید. هر وقت، کفشتان خیس و مرطوب شد سریعا آن را با یک تکه پارچه خشک کنید. این مسئله نشاندهنده این است که کفش کالج درواقع یک کفش فصلی بهحساب می آید؛ یعنی شما می توانید در دو فصل گرم سال از این کفش استفاده نمایید و اکثر مدلهای این کفش معمولاً مناسب استفاده در فصول سرد سال نیستند.