0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

نکته دیگری که هنگام خرید جوراب کالج باید به آن توجه کرد پهنای کش جوراب است. چه نوع جورابی مناسب پوشیده شدن با کفش کالج است؟ نکته جذابی که در مورد کفش کالج مردانه وجود دارد آن است که به علت پر طرفدار بودن آن جورابی با این عنوان نیز تولید می گردد که شما بدون داشتن دغدغه مشخص شدن جوراب از زیر کفش آن را به راحتی استفاده کنید. بهتر است جورابی را خریداری کنید که سر پنجه آن به وسیله دستگاه روسو یا دستگاه پنجه گیر گرفته شده باشد. شکل سر پنجه جوراب تاثیر زیادی در زیبایی ظاهری جوراب دارد. برای تبدیل جوراب معمولی به کالج کافی است جوراب خود را بپوشید.

یکی از نقاط قوت کفش کالج چیست ؟ یکی از نقاط قوت کفشهای کالج یا لوفر، امکان ست کردن آنها با هر تیپ و شلواری است. گرچه به درستی مشخص نیست که عنوان کالج چه زمانی به کفشهای لوفر اختصاص پیدا کرد، اما امروزه این کفشها با عنوان کالج شناخته میشوند. اکثر افرادی که از کفشهای کالج استفاده میکنند، برای افزایش جذابیت از انواع مختلف جوراب کالج مجلسی مردانه و پسرانه استفاده میکنند. شاید بتوان گفت که از مهمترین جذابیتهای استفاده از کفش کالج هماهنگی این مدل کفش با سبکهای مختلف در پوشش شلوار آقایان است. دوخت معروف U شکل روی کفش مهمترین مشخصه این مدل کفشها است. همچنین دوخت به شکل U در قسمت رویی از ویژگی های بارز این کفشها است. در برخی مدل های کفش های لوفر که به همان کالج در ایران معروف هستند، به علت پوشیده تر بودن قسمت رویی کفش می توان از جوراب های مچی نیز استفاده کرد.

در قسمت رویی برخی از کفش های لوفر، سگک، پاپیون یا بند استفاده شده است. قسمت رویه از فوم استفاده شده است و بر روی ان طرح گل به صورت سوزنی پیاده شده است ، این محصول یک کفش از نوع بند دار است باتوجه به وزنی که دارد پیاده روی با ان بسیار لذت بخش میباشد . ممکن است برخی افراد هنگام پوشیدن کفش کالج مردانه متوجه این موضوع گردند که جوراب کالج ندارند، این افراد می توانند از همان جوراب های ساق دار معمولی استفاده کنند و ساق جوراب را به سمت کف پا بچرخاند و در قسمت انگشتان پا قرار دهند.

قسمت رویی کفش های کالج تا حدودی باز است، همچنین ساق آن نیز کوتاه است و همین امر سبب می شود، که این کفشها تا حد زیادی از عرق کردن پا و ایجاد بوی بد پا جلوگیری کنند. اگر از آن دسته افرادی هستید که تمایل به خرید جوراب با دوام بالا دارید باید هنگام خرید جوراب کالج به سایز آن دقت داشته باشید. کوچک بودن اندازه جوراب نسبت به سایز پا فرد سبب کاهش دوام جوراب میشود. در صورتی که کش جوراب سفت باشد، پاهای فرد پس از مدتی دچار درد میشود. زیرا در هر دو صورت موجب اذیت فرد استفادهکننده میشود. جوراب ها در رنگبندی متنوعی تولید می گردند که با توجه به رنگ کفش خود می توانید از هر کدام استفاده کنید. هر چه کش جوراب پهنتر باشد فشار کمتری را به پا وارد میکند. در خصوص خرید جوراب کالج مجلسی مردانه نیز این امر صادق است و میبایست جورابهایی که الیاف نرم و نخی دارند، خریداری کنید.