0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

در برخی مدل های کفش های لوفر که به همان کالج در ایران معروف هستند، به علت پوشیده تر بودن قسمت رویی کفش می توان از جوراب های مچی نیز استفاده کرد. متراکم بودن الیاف جوراب سبب میشود تا قابلیت جذب رطوبت و عرق در آنها بیشتر باشد. براقی طبیعی چرم هم به شیک بودن بیشتر تیپ و لباستان کمک میکند. حتی می توانید کالج را با کاپشن یا پالتوهای مردانه هم ست کنید، مهمترین نکته در خصوص انتخاب کالج مناسب در یک استایل مردانه توجه به ست کردن رنگ کالج با لباس است، بهتر است که از رنگ های هم خانواده یا ست استفاده کنید تا استایل شیک تری داشته باشید.

با توجه به طراحی ساده و در عین حال شیک کفش، میتوانید از این کفش در ست های مهمانی و روزمره استفاده کنید. کفش کالج همچنین با کاپشن های اسپرت به خوبی ست میشود اما باید در انتخاب رنگ ها دقت کنید و رنگ های هم خانواده را در کنار هم بگذارید. اما باید در انتخاب انواع این کفش و لباس هایی که با آن ست می شوند دقت لازم را بخرج داد تا ظاهری در خور توجه خلق کرد. کفش های کالج روشن را با تیره و آبی نفتی را با سفید ست کنید. یکی از انواع مدل کفش های مردانه کفش کالج می باشد که به لوفر هم شناخته می شوند، کفش های کالج جزو کفش های اسپرت مردانه هستند که مردان برای استایل روزانه از آنها استفاده می کنند. از طرفی طراحی این کفش به نحوی است که به راحتی می توان آن را با انواع لباس ها ست کرد.

در فصل های سرد سال، کفش کالج را با پیراهن بافت و کت هایی با رنگ روشن ست کنید تا تیپی کلاسیک داشته باشید. کفش های مردانه برخلاف کفش های زنانه دارای مدل های متعدد و متفاوتی نیستند و تنوع مدل کفش های مردانه در چند سبک مختلف خلاصه میگردد.یکی از انواع این سبک ها کالج مردانه و یا به عبارتی لوفر است.در فصب بهار و تابستان کفش کالج یکی از محبوب ترین کفش هایی است که برای آقایان وجود دارد. شاید بخواهید با استفاده از لباس های پارچه ای متنوع، تیپ دوستانه ای بزنید پس میتوانید از کفش کالج از جنس چرم جیر با بافت های سبک استفاده کنید. برای تیپ های نیمه رسمی از رنگ های کامل کننده برای کت و شلوار و پیراهن استفاده کنید. چرم براق میتواند ظاهری کامل رسمی به شما ببخشد. در صورت تمایل می توانید راهنمای کامل و جامع خرید بوت مردانه را نیز در ستاره بخوانید.

اگر به دنبال کالج هایی هستید که مناسب رنگ های خنثی باشند، بژ بهترین انتخاب است و میتواند پوست را برنزه نشان دهد. اگر تصمیم دارید بهترین استفاده را از کفش های کالج خود ببرید مطلب زیر را از دست ندهید. در این بخش از ساعد نیوز مدل های متنوع از کفش کالج مردانه را مشاهده خواهید کرد. استفاده از چرم و نگهداری از آن به مراتب از دیگر کفش های کالج راحت تر است. ما در این مقاله قصد ایجاد تفاوت بین کفش کالج و لوفر را نخواهیم داشت و بیشتر تاکید بر کفش کالج مردانه که در ایران مرسوم است و انواع ویژگی های آن داریم.