0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

چرم طبیعی، به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافتش، امكان تبادل هوا میان بیرون وداخل كفش را فراهم آورده و به اصطلاح، باعث تنفس پا می شود. رویه مصنوعی کفش به علت عدم تبادل هوا، باعث بوی بد پا و عرق كردن بیش از حد آن می شود. رویه کفش چرم توگو از جنس چرم مصنوعی با کیفیت بوده و با انعطاف پذیری بالا بوده که سبب میشود تا قیمت مناسب تری نسبت به کفشهای چرم طبیعی موجود در بازار داشته باشد. کفش کالج نوعی کفش با پاشنهی کوتاه، ساق کوتاه، همراه با کفی تخت و بدون بند است که در انواع مردانه میتوان آن را با انواع مختلف لباس مردانه (چه کلاسیک و چه اسپرت) به پا کرد.

ضمن آنکه مدل کالج نه تنها مختص به زنان نیست، بلکه کفشهایی با همین عنوان برای مردان و بچهها نیز تولید میشود. در واقع کالج ها چه برای خانم ها و چه برای آقایان، یکی از راحت ترین و دم دستی ترین انتخاب ها خواهند بود. یکی از نقاط قوت کفش کالج مردانه این است که تقریبا با اکثر استایل ها قابلیت هماهنگی دارد و شما می توانید با هر جنس شلواری از جمله جین، کتان و پارچه ای آن را ست کنید و این مدل کفش ها محدودیت جنسیتی و یا سنی نیز ندارند و افراد در هر سنی می توانند از این مدل کفش ها استفاده کنند. از آیتمهای مهم خوش تیپی و استایل در افراد کفشها هستند. از آنجایی که کفش های کالج در انواع رنگها تولید می شوند، کار انتخاب رنگ کمی سخت تر از سایر کفش ها است، اگر اهل مراودات رسمی هستید پیشنهاد می کنیم که بیشتر به دنبال رنگ های کلاسیک و تیره باشید چرا که می توانید آن را هر رنگ لباس ست کنید، اما در مورد کسانی که تیپ و استایل مدرن تری دارند انتخاب رنگ های روشن تر می تواند جلوه خاصی به تیپ مردانه ببخشد.

مورد بعدی تنه كفش است كه در واقع چارچوب روی كفش بوده و دور پا را دربرمی گیرد، كفش هم باید به راحتی در برابر فشارهای وارده، مقاومت كرده و شرایط آناتومیكی پا را حفظ كند. کالج از آن دست کفش هایی است که همیشه و همه جا مورد استفاده قرار میگیرد، از یک قرار دوستانه تا محل کار و دانشگاه، بنابراین می توان ادعا کرد که این کفش همه کاره یکی از ملزومات استایل آقایان شیک پوش خواهد بود، در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به کفش کالج مردانه و نکاتی که در مورد آن وجود دارد. کفش کالج مردانه چرم آرا تولید شده از چرم مرغوب کامل کننده استایل های رسمی آقایان می باشد، طراحی ساده و در عین حال شیک این کفش به شما این اجازه را می دهد که با راحتی با استایل های مختلف آن را استفاده کنید. شما می توانید کفش کالج را با کت و شلوار هم استفاده کنید، انتخاب رنگ کالج نزدیک به رنگ کت و شلوارتان میتواند یک تیپ رسمی کامل مردانه را برای شما به همراه داشته باشد.

مراقبت از کفش چرم هم بسیار مهم است. اغلب آقایان به خصوص در فصل تابستان از این مدل کفش استفاده می کنند و به راحتی می توانند کفش کالج مردانه را با دیگر آیتم های پوشش خود از جمله شلوار و یا کمربند خود ست کنند. انتخاب یک کالج مردانه اسپرت به شما اجازه می دهد که از یک کفش در مناسبت های مختلف و استایل های متفاوت استفاده کنید، انتخاب رنگ های تیره تر دست شما را برای استفاده از کالج در ست کردن با انواع رنگ ها و استایل های رسمی یا راحت و روزانه باز میگذارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد کالج اسپرت مردانه این است که دارای طراحی پهنی در قسمت نوک پنجه است، کالج های اسپرت غالبا از جنس جیر یا مخمل تهیه می شوند، این کالج ها را می توان با شلورهای جین، پارچه ای و کتان استفاده کرد.