0 تا 100 جوراب و کفش کالج: انواع، مشخصات و – زیرپوش ضدعرق تاپیک

این در واقع هنری است که نیازمند دقت و توجه به اجزای لباس و ایجاد تناسب بین مدل و رنگ آنها است. این نوع جورابها که در حال حاضر بسیار مورد استفاده قرار میگیرند، مناسب کفشهایی هستند که پوشیدن جوراب با آنها شکل ظاهری چندان خوبی ایجاد نمیکند. پالتوی مناسب شما:اگر اندامی ورزشی و پسرانه دارید، باید سعی کنید با پالتوهایی شیک، مانند پالتوهای شنل مانند و پالتوهای مدل نظامی ظاهر خود را کمی ظرافت بخشید. استایل پسرانه و ورزشکارانه چنین لباسی، جنبه پسرانه اندام شما را بیشتر خواهد کرد . جهت مطالعه مقالات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله “۹ قانون طراحان مد برای ست کردن جوراب با کفش” را مطالعه نمایید. از آنجایی که پالتوهای کوتاه قد شما را بلندتر نشان می دهد ، بهترین گزینه انتخابی می باشد.این مدل پالتو اگر با شلوار یا دامن فاق بلند ست شود بسیار زیباتر خواهد شد.اگر اندام شما لاغر است پوشیدن پالتوهایی پرحجم مانند خزدار یا پشمی ،اندام تان را کمی چاق تر نشان می دهد .

پالتوی مناسب برای افراد دارای اضافه وزن ، مدل حوله ای و کمربند دار ، با رنگ تیره و آراسته است و بهترین نوع طرح برای پالتو استفاده از پارچه های دارای راه راه عمودی است که شما را لاغر و کشیده تر نشان می دهد. همچنین می توانید کت های دارای کمربند و یا جذب تن و بدون کمربند را در لیست انتخابی خود قرار دهید. جدیدترین مدل پیراهن آستین کوتاه مردانه ؛ با نزدیک شدن به فصل بهار و تابستان انتخاب یک لباس خنک و سبک برای رهایی از گرمای طاقت فرسا یک امر واجب می باشد، بدین منظور از بخش مد و زیبایی ماگرتا مدل پیراهن هایی آستین کوتاه در طرح ها و رنگ های مختلف برای شما کاربر عزیز آماده کرده ایم. این مدل پوشش یکی از آیتم های اصلی کمد لباس برای افراد ریز نقش می باشد.اما برای حفظ تعادل میان اندام شما و مدل کاپشن بادی ساده باید مدلی را انتخاب کنید که دارای دوخت روی پارچه یا نواردوزی در قسمت کمر یا انتهای آن باشد.این مدل باعث مشخص شدن بیشتر هیکل شما می شود .

همچنین جوراب های بدون رویه برای پوشیده شدن با کفشهای کالج مناسب هستند. زمانی که برای انتخاب مدل پالتو به فروشگاه می روید، قبل از اینکه رنگ و طرح پالتو را انتخاب کنید باید بدانید کدام مدل پالتو متناسب با چاقی و لاغری و قد شماست. در این نوع پوشش به خاطر بلندی قد شما دیگر نیازی به پوشیدن کفش پاشنه بلند ندارید. از سوی دیگر پالتوهای خیلی بلند باعث کوتاهتر نشان دادن شما می شود. کاملا آزاد هستید.پالتوی بلند مردانه با یک جفت کفش مردانه یا کالج انتخابی دیگر برای شما است . کاملا مناسب و کاربردیه. کدام مدل پالتو مناسب خانم های چاق است؟ به همین دلیل استفاده از پالتو و کت های مینیمال که دارای حداقل جزئیات هستند می تواند انتخاب مناسبی باشد . طول پالتو بستگی به قد شما دارد.

اگر شما بسیار قد بلند هستید بهتر است قد پالتوی خود را تا روی زانو انتخاب کنید ، اگر هم قد متوسطی دارید پالتو کمی پایین تر از حد زانو قد شما را کشیده تر نشان می دهد . کدام مدل پالتو مناسب خانم های کوتاه قد است ؟ توجه داشته باشید که وقتی پیراهن آستین کوتاه می پوشید، جزئیات شما بیشتر نمایان می شود، بنابراین استفاده از عینک آفتابی شیک، ساعت زیبا یا دستبند چرمی مردانه را با کفش های کالج یا کفش های ورزشی مناسب فراموش نکنید. یکی از لباسهایی که تیپ و شیک پوشی شما در فصل زمستان را تضمین می کند انتخاب پالتوی مناسب است .پالتو باید طوری انتخاب شود که ظاهر ما را بهتر از قبل نشان دهد چرا که در کل فصل سرد سال قرار است آن را به تن کنیم بنابراین باید به گونه ای انتخاب شود که با فرم بدن ما مناسب باشد .