کفش طبی- کلکسیون کفش طبی زنانه و مردانه

این نوع کفش با ویژگیهای منحصر به فرد متعددی همراه است که میتوانند درد و ناراحتی شما را خاتمه دهد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت در کلینیک امید با شماره تلفن­های ۰۹۱۰۷۸۰۳۱۵۵ و ۰۲۱۸۸۸۰۱۸۰۰ تماس حاصل فرمایید. این قسمت باید محکم و سفت باشد تا تکیه گاه خوبی برای پاشنه باشد. اطمینان حاصل کنید که قسمت سینه کفش به خوبی با پای شما تناسب دارد زیرا مطابقت صحیح کفش با پا به شما برای خم کردن پاهای خود کمک میکند و میتوانید به راحتی راه بروید یا بدوید. ضمن اینکه باید حدود یک سانتیمتر بین نوک انگشت شست و نوک کفش طبی فضای خالی وجود داشته باشد تا فشاری به انگشتها هنگام راه رفتن وارد نشود. ضمن اینکه باید سبک، ضخیم و جاذب ضربه (دارای خاصیت الاستیکی) بهخصوص در ناحیه پاشنه هم باشد.

افراد دارای ناهنجاریهای متحرک مانند اصلاح صافی کف پا در کودکان. بیمارانی هستند که به دلیل مشکلاتی از قبیل قطع عضو در ناحیه پا و یا قسمتی از پنجه و دیگر بیماری ها دچار دفورمیتی و ناهنجاری شده اند که استفاده این افراد از کفش طبی و کفی های مخصوص می تواند، کمک قابل توجهی به این عزیزان بکند. برخی از افراد به دلیل دارا بودن مشکلاتی مانند قطع عضو در ناحیه پا یا قسمتی از پنجه و درد در ناحیه پا، دچار بدشکلی و ناهنجاری در پا هستند. پشتی کفش Heel counter قسمتی از کفش است که در پشت پاشنه پا قرار می گیرد. استفاده از کفی های طبی برای کودکان 7 تا 12 سال که کف پای آنها در حال شکل گیری است بسیار مناسب است زیرا از تغییر شکل پا جلوگیری و نیز سبب برخورداری از کف پایی استاندارد تا آخر عمر می شود.

سایز پاشنه: از آنجایی که بسیار از خانم ها علاقه ای به کفش صاف ندارند بهتر است حداکثر پاشنه ای که خریداری میکنید چهار سانت باشد، زیرا پاشنه ای که بالای چهار سانت است خاصیت طبی بودن خود را به کل از دست میدهد و با کفش های مجلسی و فانتزی فرق چندانی ندارد. یقه و زبانی نرم: یقه کفش Shoes collae در کفش طبی زنانه جایی است که اطراف مچ پا را می گیرد و زبانی کفش Shoes tongue برگه ای است که در زیر بند کفش می باشد. مناسب است و باعث استفاده دو چندان از مزایای کفش طبی و کفی طبی می گردد. این لایه بالشتکی به صورت طبیعی امواج ضربه ای را که به کف پا وارد می شوند، ملایم تر کرده و به شیوه ای مناسب به کل پا اعمال می کند.

4- کفشهای طبی، کفشهای خاصی هستند که پا و مچ پا را میپوشاند و برای افرادی که هنگام پیادهروی یا فعالیتهای روزانه در ناحیه پا، ساق پا، کمر و زانو احساس درد میکنند، مناسب و دارای فواید سلامتی زیادی برای پا و عضلات کمر و زانو است. کفشهای قوسدار: در صورتی که کف پای بیمار صاف باشد یا قوس آن بسیار کم باشد احتمال ایجاد ناراحتی در مچ پا و ساق پای وی بیشتر میشود. به این ترتیب که به مقدار بسیار کمی، زاویه هایی را که در آن ها به پا ضربه می خورد، تغییر می دهند. در نتیجه افراد مبتلا به پا درد در جهت جلوگیری از ایجاد درد در زندگی روز مره تحرک چندانی ندارند که استفاده از کفش طبی مناسب، استاندارد و مستحکم برای این گونه افراد بسیار ضروری است. کفی ها و کفش های طبی وظیفه اصلاح کردن انواع ناهنجاری های بدن و الگوهای غلط راه رفتن را دارند و هدف از ساخت آنها فراهم کردن شرایط مطلوب برای ایستادن و راه رفتن و دویدن است.