کفش طبی مردانه – کلکسیون کفش مردانه (چرم،طبی،اداری)

از همان ابتدا کیفیت محصولات و ارایه جدیدترین مدلها بزرگترین دغدغه این برند بوده که این مهم با استفاده از مدلهای روز جهانی، استفاده از بهترین متریال همچون زیرههای تولیدی زیلان ترکیه و چرمهای درجه ۱ گاوی و بزی که به صورت گیاهی دباغی شده (چرم رستیک) و همچنین استفاده از کفی های طبی جهت راحتی پا است، به دست امده است. لازم به ذکر است که بسیاری از بیماران بدون آن که دچار کمردرد باشند، به یک یا چند مورد از عارضههای درگیر کننده کف و مچ پا مبتلا هستند. در نمونه های بی کیفیت شما شاهد هستید که کفش آنقدر خشک است که انگار یک تکه چوب به پا کردیده اید. یقه و زبانه ای نرم و منعطف: یقه کفش در حقیقت همان قسمتی است که مچ پا را در خود جای می دهد و زبانه نیز به قسمتی گفته می شود که در زیر بندها و یا روی پا قرار می گیرد.

پوشش نرم و راحت داخل کفش : قسمت داخلی کفش طبی زنانه راحت ، از هر جنسی که هست باید بسیار نرم و راحت باشد. به طور کلی اگر کفی و کفش طبی به بیمار کمک کند که حالت اندامی و روش گام برداشتنش را اصلاح کند، این تغییر مثبت امکان التیام یافتن بافتهای نرم پایین کمر را به وجود میآورد و در نتیجه کمردرد کمتر میشود. ایده تاثیر گذاشتن حرکت یک مفصل بر مفصل دیگر اصطلاحاً زنجیره جنبشی گفته میشود. کفش را به اندازه پای بزرگتر بخرید و در داخل کفشی که پای کوچکتر در آن میرود یک کفی نازک بگذارید. البته ممکن است تعداد برند ها بیش از اینها باشد ، مثلا شرکت هایی که در داخل کشور کفش چرم تولید می کنند و کیفیت بالایی دارند را می توان در این میان نام برد اما بخاطر اینکه تعداد کفش های طبی آن کمتر بود اسم آنها را به میان نیاوردیم.

این ویژگی در کفشهای طبی دیابتی از اهمیت بالایی برخوردار است و به عنوان یک ویژگی مهم در انتخاب کفش می باشد. اگر شما نیاز به پوشیدن کفشهای پاشنه بلند بالاتر از دو اینچ دارید، به دنبال یک کفش کفدار، یک قسمت انگشت جادار و یک قوس پای مناسب باشید. قابلیت گردش هوا : بسیار ایده آل است اگر رویه کفش منفذ داشته باشد یا در رویه از پارچه مش (رویه مشبک) استفاده شود که در این صورت هوا در پا گردش میکند و پا خنک می ماند عرق نمی کند. التهاب پلانتار فاسیا: این عارضه درد مزمن پاشنه و یا قوس کف پا را به دنبال دارد. انعطاف مناسب : درست است که کفش های طبی نسبت به دیگر کفش ها تا حدودی انعطاف کمتری دارد.

هنگامی که پاهای شما به درستی محافظت نشود، میتواند باعث ایجاد عواقب متعددی شود که میتواند موجب بروز دردهایی در کمر، زانو و مفاصلتان گردد. ابتلا به دیابت و اختلالات گردش جریان خون احتمال ایجاد زخم و عفونت در پاها را افزایش میدهد. جهت راحتی و سلامت کف پای شما عزیزان ، در محصولات این شرکت از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده شده است.این مورد به همراه طراحی مناسب و نوآوری مستمر در محصولات ، باعث ایجاد احساسی متفاوت در پاها می شود که به جرات می توان گفت تا بحال آن را تجربه نکرده اید. کفشهای طبی پشتیبانی مناسبی از پا به همراه دارند. هرچند فاصله بین کف پا تا کمر بسیار زیاد به نظر میرسد، اما این دو عضو ارتباط نزدیکی با هم دارند و مشکلات کف پا میتواند به کمر درد دامن بزند. نکته بسیار مهم : هرگز کفش طبی کیپ پایتان نخرید ، حتما کفشی که انتخاب می کنید چند میلیمتر از طرفین آزاد باشد زیرا با مقدار فعالیت پا متورم میشود و از آنجا که پوشش داخلی کفش از چرم یا پلاستیک است ، پا به سرعت تاول میزند.