کفش طبی زنانه – کفش طبی مردانه

بطور کلی پنجه کفش باید بگونه ای باشد که حدود ۱ سانتی متر از نوک انگشت شست شما تا جلوی کفشتان فاصله وجود داشته باشد. طبق گفته محققان عدم وجود پاشنه و یا پاشنه در اندازه های خیلی بزرگ تنها ضرر به پاهای افراد می رساند و بهترین کفش ها، محصولاتی هستند که از پاشنه هایی به ارتفاع ۱.۵ تا ۴ سانتی متر برخوردار باشند. پوشیدن کفش مناسب میتواند به اصلاح رشد و حالت بدن، بهبود قابلیت حرکتی شما رفع درد، و داشتن پاهایی سالم کمک کند تا در نهایت زندگی شادتر و سالم تری داشته باشید. لطفا بخاطر داشته باشید که کفشهای ارتوپدی گرانتر از کفشهای ورزشی معمولی هستند، زیرا آنها ویژگیهای خاصی را ارائه میدهند که کفش ورزشی معمولی ارائه نمیدهد. البته فراموش نکنید که اصل اول در خرید یک کفش طبی مردانه، تناسب سایز آن با اندازه پای شما و همچنین وجود رویه ای با قابلیت تنفس پذیری بر روی آن است که سبب جلوگیری از تعرق پا و رشد باکتری ها و قارچ ها در پاهایتان می شود.

حواستان باشد چنانچه کفش شما تنگ باشد هم سبب عدم خونرسانی مناسب به پاهایتان می شود و هم میزان فشار وارده بر پاهایتان را دوچندان می کند و اگر هم کفش شما بیش از اندازه بزرگ و یا در اصطلاح گشاد باشد، پای شما در دراز مدت دچار ساییدگی های موضعی در نواحی مختلف خود خواهد شد. زبانه و یقه کفش: زبانه به قسمتی که زیر بند کفش قرار می گیرد، گفته می شود و یقه کفش نیز در حقیقت قسمتی از پوشش بیرونی کفش است که دور تا دور مُچ پای شما را در بر می گیرد. قسمت بلند در پاشنه برخی کفشهای طبی، ثبات مورد نیاز را مهیا میکند و کنترل بیشتری را برای شما در خم کردن پای خود به سمت داخل و خارج فراهم مینماید در حالی که کفشهای دارای پاشنه نرم از ضربات دردناک در پشت پاشنه شما محافظت میکنند. پاشنه سفت کفش طبی از اتیلین وینیل استات ساخته شده که پاشنه را به سمت بالا هدایت میکند تا به این ترتیب فشار کمتری به کف پا وارد گردد.

جنس رویه چرم گاوی -جنس آستر چرم بزی -جنس زیره :PU -طراحی این کفش براساس اصول طبی است .مناسب برای استفاده های طولانی مدت است.این کفش تمام چرم است و چرم استر و کفی بسیار لطیف و طراحی کفی کاملا طبی است. تشخیص به هنگام این آسیب و اصلاح و درمان آن با کفشها و صندل های طبی میتواند تا حد زیادی از پیشرفت عوارض آن جلو گیری کند. بسیاری از این کفشها با مواد ارزان قیمت تولید میشوند، و از مواد بی ارزشی که بیشتر برای زیبا بودن کفش طراحی شدهاند تا پشتیبانی مناسب پا، ساخته شدهاند. کفش متناسب با فعالیتهای خود را انتخاب کرده و مدت زمان استفاده از این کفشها را نیز در نظر داشته باشید.

در واقع، این امر یکی از مهم ترین موضوعاتی است که هنگام انتخاب کفش خود باید به آن توجه داشته باشید. کفش طبی برای ناهنجاری پاچنبری طراحی شده است، اما برای درمان مناسب و تعیین نوع کفش باید حتماً به پزشک مراجعه کرد. افرادی که دچار ناهنجاری های ثابت و درد پای همیشگی و مشکلاتی مانند خار پاشنه و التهاب کیسه زلالی زیر پاشنه هستند. افراد دارای درد در ناحیه پا برای کاهش درد خار پاشنه و التهاب کیسه زلالی زیر پاشنه. شرایطی از این دست میتواند شما را دچار درد قابل پیشگیری کند و بی تحرکی قابل توجهی در شما ایجاد کند. اگر مشکلی در پا ندارید، این کفشها به شما کمک میکنند تا از بروز دردهای پا جلوگیری کرده و به شما امکان میدهند در طولانی مدت سلامت پاهای خود را حفظ کنید. امیدواریم این مطلب برای انتخاب کفش طبی مردانه مناسب به شما کمک کرده باشد. ساختار سفت و سخت یک AFO ظرف چند هفته جعبه انگشتان را سوراخ کرده و یا کفش را کاملاً شل و ول میکند.