کفش طبی زنانه – کفش طبی مردانه

این کفش کاملا راحت است، پشتیبان خوبی برای قوس کف پا دارد و دردهای آن را تسکین میدهد. کفش طبی مناسب باید کاملا اندازه پا باشد، نه تنگتر و نه گشادتر. ابتدا بهتر است کمی در رابطه با کفش برای شما سخن بگوییم کفش نوعی پوشش است و در واقع کار پوشش پا را انجام میدهد و از پای افراد در برابر ایجاد صدمه جلوگیری میکند اما کفشها معمولاً انواعی دارند کفش طبی یکی از این انواع میباشد. کلا کفشهای برند هوکا (این شرکت اول در فرانسه بود و الان در آمریکا مستقر است) جزو کفشهای ارتوپدی به شمار نمیرود، اما بهدلیل زیره و کفی فوقالعادهاش، تقریبا فرقی با کفشهای طبی ندارد.

وقتی به راههای بهبود سلامتی خود میاندیشید، آنچه در ذهن شما خطور میکند احتمالاً ورزش بیشتر و یا تغذیه سالم است، اما آیا میدانید استفاده از کفشهای طبی راهی آسان برای شروع بهبود سلامت شما است؟ قسمت پهن جلوی پا که به راحتی هر روز شما کمک میکند. در هر بیماری پا، ممکن است نیاز به استفاده از کفشی با خصوصیات خاص باشد که با بیماری دیگر متفاوت است ولی خصوصیات مشترکی وجود دارند که تمام کفش های طبی باید واجد آنها باشند. این عارضه ممکن است ارثی، نتیجه ابتلا به بیماری یا عفونت باشد یا به مرور زمان در اثر آسیبدیدگی یا فرسایش تدریجی ایجاد شده باشد. تمام عناصر کلیدی در کفشهای طبی در این کفش به کار رفته است. با اینکه کفشهای مخصوص دویدن با مکانیسمهای پیچیده در بازار بهوفور یافت میشوند، کفش اسیکس (Asics) میتواند برای دویدن هم مناسب باشد. کف قابلانعطاف EVA (ضربهگیر) آن اجازه نمیدهد که در هنگام راهرفتن هیچ گونه ناراحتی یا درد در ساق پا داشته باشید.

در صورتی که شما دچار چنین مشکلاتی هستید استفاده از کفش طبی به عنوان بهترین بهترین راه حل برای محافظت از پاها و ایجاد راحتی بیشتر توصیه میشود. بر خلاف تصور عموم کفش طبی فقط مخصوص افراد مسن نیست بلکه همه افراد در سنین مختلف با توجه به شرایط خاص خود یا مشکلی که دارند میتوانند از این نوع کفش استفاده کنند. پاشنه آن یکسره است و طوری نیست که کمرتان اذیت شود. متاتارسالژیا یا درد جلوی پا عارضهای دردناک است که در ناحیه متاتارسال کف پا (برجستگی کف پا) حس میشود. این برآمدگی در واقع بزرگ شدن مفصل نزدیک اولین استخوان متاتارس است. بسیاری از مادران و حتی پدران ما این کفش را میپوشند و آن را دوست دارند. کفش طبی نهرین سالهاست تولید میشود و تا به امروز با موفقیت همراه بوده است. این شرکت آزمایشگاهی دارد که کفشهای سفارشی را با استفاده از فناوری چاپ سهبعدی تولید میکند.

دفورمیتی ( بدشکلی) در ناحیه پا و مشکلاتی چون صافی کف پا، خار پاشنه و درد پاشنه پا که در اثر حوادث و بیماری ها عارض می شود و بیماران را با مشکلات زیادی در راه رفتن و زندگی روزمره دچار می کند حتی در کودکان و نوجوانان استفاده از این نوع کفش ها به اصلاح و درمان آنان می انجامد. استفاده از کفش طبی برخلاف سایر کفشهای معمولی فضای بیشتری را در اختیار پا قرار میدهد تا پاها آزادانه حرکت کنند و گردش خون به خوبی انجام گردد. فضای انگشتها در آن کافی است و سیستم بازوبستهکردن آن راحت و سریع انجام میشود.