کالج – فروشگاه لباس مکس بکس

چرم یا نبوک: اکثر کفش­های کالج از جنس چرم ساخته شدهاند. یکی از این مدل کفش ها، کفش کالج می باشد، که امروزه افراد زیادی علاقمندند، تا این مدل کفش ها را انتخاب و خریداری نمایند. ضمن سپاس از همراهیتان با این مطلب از آرگا، امیدواریم از تماشایی انواع مدل کفش کالج مردانه و پسرانه لذت برده باشید. ضمن آنکه مدل کالج نه تنها مختص به زنان نیست، بلکه کفشهایی با همین عنوان برای مردان و بچهها نیز تولید میشود. از طرفی اغلب مردان، این مدل کفش را بدون جوراب یا با جوراب کالج و ساق کوتاه میپوشند، ولی میتوانید با پوشیدن یک جوراب متفاوت و شیک، استایل خود را متفاوت کنید.

کفش کالج نوعی کفش با پاشنهی کوتاه، ساق کوتاه، همراه با کفی تخت و بدون بند است که در انواع مردانه میتوان آن را با انواع مختلف لباس مردانه (چه کلاسیک و چه اسپرت) به پا کرد. جوراب کالج نوعی جوراب است که مانند کفش کالج قسمت رویی آن باز است و ساق بلندی ندارد، و به اصطلاح جوراب کفشی است. کالج جیر هم بنا به رنگی که انتخاب میکنید، ظاهری نو و منحصربهفرد به شما میدهد. بهترین انتخاب برای تیپ رسمی، کالج مخملی با کیفیت است که عمق خاصی به ظاهر میدهد. کالج های آبی و سبز هم انتخاب خوبی برای تیپهای غیر رسمی، به ویژه در تابستان است. برای تیپهای نیمه رسمی، از رنگهای کامل کننده برای کت و شلوار و پیراهن استفاده کنید. کفش کالج با کاپشنهای اسپرت هم به خوبی ست میشود، اما باید در انتخاب رنگها دقت کرده و رنگهای هم خانواده را کنار هم بگذارید.

شاید رنگ مشکی کلاسیک باشد، اما وقتی به کفش کالج میرسید، باید رنگهای مختلف را هم امتحان کنید. شاید بخواهید با استفاده از لباسهای پارچهای متنوع، تیپ دوستانهای بزنید؛ پس میتوانید از کفش کالج جیر با بافتهای سبک استفاده کنید. همانطور که گفتیم کفش های کالج قابلیت ست شدن با استایلهای مختلف را دارند، حتی برای استایلهای رسمی هم بیشتر افراد از کفش کالج استفاده میکنند، اما باید توجه داشته باشید، که کفشهای کالج به علت نداشتن بند، کفش رسمی محسوب نمیشوند. اما یادتان باشد بر اساس قوانین نانوشته خوشپوشی در مهمانیهای رسمی باید سراغ کالجهای ورنی، مدلهایی که ترکیبی از چرم و جیر هستند و بالاخره هماهنگ با رنگ و طرح لباستان سراغ نمونههای پارچهای طرحدار بروید تا در ظاهر رسمی شما خللی وارد نشود! اگر به دنبال رنگهایی هستید که کمی رسمی باشد، زرشکی، سبز پررنگ و لاجوردی مناسب است، اما باید در ست کردن آنها دقت کنید تا استایلی شیک و آراسته داشته باشید.

دغدغه بسیاری از افراد به هنگام خرید کفش، انتخاب کفشی می باشد، که علاوه بر کیفیت، راحتی و سبکی، دارای شکلی زیبا و شیک باشد. علاوه بر این جورابهایی که کف و پنجه آنها دارای بافت دوتایی است از دوام بیشتری برخوردار هستند. در مجموعه پیش رو، مجموعه ای فوق العاده شیک و خاص از انواع کفش های کالج مردانه و پسرانه را گردآوری کرده ایم، این کفش نیز همانند سایر کفش ها دارای مدل ها و رنگ های مختلف می باشد، که هر فرد با توجه به سلیقه و همچنین متناسب با پوشش خود می تواند، از میان انواع مدل کفش ها بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشد. کفش کالج، کفشهای تخت و یا پاشنه کوتاه و از جمله کفشهایی است که در سراسر جهان محبوبیت زیادی را در بین جوانان داشته و جز پر مصرف ترین کفشها محسوب میشود که به راحتی با هر نوع استایلی ست ست میشود.