چگونه رنگ کفش را مشکی کنیم (راهکار + تصویر آموزشی) – مجله کادای

ما به شما برای تبدیل کردن کفشهای کهنه به نو کمک میکنیم. گوشپاککن را به ضدعفونیکنندهی دست آغشته کنید و بعد بادقت روی لکههای کفش ورنی بمالید. به شما توصیه میکنیم که حتما واکس مخصوصی برای کفش ورنی خود تهیه کنید، اما چنانچه به هر دلیلی تمایل به این کار نداشتید یا واکستان در موقعیتی اضطراری تمام شده بود، از ترفندهای خانگی جهت تمیز کردن کفشتان استفاده کنید. مشهور است که می گویند در هر جمعی که وارد می شوید اولین چیزی که توجه ها را به خود جلب می کند کفش شما است. امروزه بسیاری از روشها به وجود آمده است که باعث شده است که واسطه های بین فروشنده و خریدار حذف شود و همین امر باعث کاهش قیمت شده است . با استفاده از یک دستمال تمیز و مرطوب و مقداری مایع ضدعفونی کننده این قسمت را تمیز نمایید و بگذارید به طور کامل خشک شود.

مراقب باشید دستمال را زیاد خیس نکنید و تنها کفها را با آن بردارید. بعد از هر بار استفاده، بند کفش و کفی آن را در کیسه شست و شو قرار دهید و در ماشین لباسشویی بیندازید. کف کفش را به شیوه گفته شده در مورد کفشهای ورزشی تمیز کنید و بندها و کفی را هم در کیسه مخصوص قرار داده و در ماشین لباسشویی بیندازید. کفش Vero Cuoio مدل Rivan از جمله شیک ترین و با کیفیت ترین انواع کفش های مجلسی مردانه است که رویه آن از جنس ورنی و به رنگ مشکی و کفی آن بسیار نرم و راحت می باشد. در این مطلب همه چیزهایی که باید برای تمیز کردن انواع کفش بدانید را با شما درمیان میگذاریم.

یادتان نرود که هر چند ماه یکبار باید کفی کفشتان را عوض کنید. برای تمیز کردن کفش چرم باید همیشه آن را با وسیلهی مناسب گردگیری کنید. برای اینکه بتوانید با خیال راحت کفشهایتان را در کمد لباس بگذارید، در یک کاسه کمی پودر لباسشویی دستی و آب بریزید و با برس مسواک کمی از کف آن را کف کفش بکشید. با یک برس نرم یا دستمال تمیز، کمی کف را از روی کاسه بردارید و روی پارچه کفش بکشید. پلاستیک که زیره کفش را از آن میسازند و پارچه که روی کفش را با آن میسازند. حتی بهتر است که بعد از برداشتن کف هم دستمال را در مشتتان فشار دهید تا مازاد آب آن بیرون بریزد.

زیره به کار رفته در این مدل کفش مجلسی چرم، از نوع میکرولایت است که در کفشهای رسمی برای ایجاد استایلی رسمی و کلاسیک استفاده میشود و دوام بالا، خاصیت ضد سایش و عدم شکنندگی از جمله ویژگیهای آن است. به آرامی سوهان ناخن را روی آلودگی بکشید تا کنده شود. با راه رفتن روی آسفالت و زمینهای سفت میتوانید کف کفشهای فوتبالی را تا اندازهای پاک کنید. سپس دستمال تمیزی را که تهیه کردهاید، با مخلوط آب و سرکه مرطوب کنید و روی کفش خود بکشید. سپس با یک دستمال نمدار تمیز کف کفش را پاک کنید. سپس فورا با یک دستمال تمیز نمدار کف را از روی کفش پاک کنید. چرم کروکو میخواهد شما هر دو را با هم داشته باشید. میبینید که سرکه تنها در تمیز کردن انواع سطوح به کار نمیآید و با کمکش میتوانید برخی از کفشهایتان را هم برق بیندازید. اگر کفشتان از جنس چرم مصنوعی است، بعد از پاک کردن آلودگیها مقدار کمی شیشهشور روی آن اسپری کنید و فورا با دستمال تمیز آن را پاک کنید تا خوب برق بیفتد.