چگونه انواع کفش (چرم، جیر، مخمل، ورنی و پارچه ای) را نو کنیم؟

برای خشک کردن آنها از هوای آزاد و نور آفتاب بهره بگیرید. هر بار بعد از استفاده از کفشها آنها را در هوای آزاد قرار دهید. بند کفشها را جدا کرده و آنها را بشویید. همانطور که میدانید کفشها در جنسهای مختلف تولید و به بازار عرضه میشوند. واکس های مختلف در بسته بندی های مختلف تولید و عرضه می شود. چگونه کفش های لژدار حصیری را نو کنیم؟ کفشهای حصیری که معمولاً در فصل تابستان مورد استفاده قرار میگیرند، مانند سایر کفشهای دیگر در معرض کثیفی و کهنگی قرار دارند. تمامی این نکات را در نظر داشته باشید و بهترین کفش ورنی مردانه یا زنانه را برای تابستان پیش رو بخرید.

سالانه در استایلهای ترند شده زنانه و مردانه ردپاهایی پررنگ از کفش ورنی زنانه و مردانه مشاهده میکنیم. این کفش تخت زنانه از برند آمریکایی ناین نوست Nine West مکمل استایل بهاره و تابستانه شما خواهد بود. این کار برای جلوگیری از ایجاد قارچ و بوی بد لازم و ضروری است. کفش Vero Cuoio مدل Rivan از جمله شیک ترین و با کیفیت ترین انواع کفش های مجلسی مردانه است که رویه آن از جنس ورنی و به رنگ مشکی و کفی آن بسیار نرم و راحت می باشد. 1. معمولا برای کفش های ورنی از واکس اسفنجی یا واکس جامد بی رنگ استفاده می شود.

یکی از راه های نگهداری و براق شدن این مدل کفش ها استفاده از واکس مخصوص ورنی است که می توانید این واکس را از فروشگاه ها تهیه کنید. سپس برس مخصوص کفش جیر را روی آن بکشید. البته میتوانید به جای دستمال محلول را روی کفش اسپری نمایید، سپس برس مخصوص کفش را روی سطح آن بکشید. فقط قبل از این کار با استفاده از یک دستمال گرد و خاک سطح کفش را پاک کنید و سپس آن را داخل لباسشویی بیندازید. با مداد پاک کن لکهها را پاک کنید و برس را روی آن بکشید. از پاک کننده لاک ناخن و یک برس ناخن برای از بین بردن لکه های قسمت پلاستیکی دور کفش استفاده کنید به این طریق که ابتدا برس ناخن را در محلول آب و صابون قرار دهید و کفش را تمیز کنید اما اگر لکه .

یک پاک کن تمیز تهیه نمایید. یک دستمال مرطوب و بدون پرز تهیه نمایید. با مسواک و یا دستمال محلول را روی کفش بمالید. مقداری هیدروژن پراکسید، جوش شیرین و آب را در یک تشت ریخته و با یکدیگر ترکیب کنید. برای این کار مقداری روغن معدنی را روی پارچه تمیز ریخته و روی کفش ورنی خود بکشید. در نهایت کفشتان را با استفاده از روغن معدنی براق کنید. در نهایت با دور کند سشوار و از فاصلهای دور کفشتان را خشک کنید. کفشهای پارچهای تحمل آن مقدار از حجم آب را ندارند. چای کیسهای خشک و استفاده نشده را داخل کفش خود بگذارید و بعد از ۱۲ ساعت آن را خارج کنید. همه کفش ها از جنس چرم، جیر، ورنی و پارچه ای بعد از چند بار استفاده نیاز به تمیز کردن و نگهداری دارد. آنها را روی کفش قرار دهید و بعد از چند ساعت از روی کفش بردارید و سپس کفشهای خود را واکس بزنید.

0 دیدگاه دربارهٔ «چگونه انواع کفش (چرم، جیر، مخمل، ورنی و پارچه ای) را نو کنیم؟;

دیدگاهتان را بنویسید