چگونه انواع کفش (چرم، جیر، مخمل، ورنی و پارچه ای) را نو کنیم؟

وقتی کفشهای چرم به حالت خشک در میآیند. تعجب نکنید؛ همانطور چرم مصنوعی و طبیعی داریم، چرم ورنی مصنوعی و طبیعی نیز در بازار موجود است. کفش مردانه تمام چرم مدل لرد ورنی که به صورت سفارشی، از رویه چرم ورنی ایتالیایی دوخته شده است. با استفاده از مقداری پنبه روغن طبیعی را روی کفش چرم خود بکشید و از این طریق آن را براق کنید. مقداری نان خشک برداشته و روی قسمت کثیف و لکهدار کفش جیر خود بکشید. این محصول محصول پیشنهادی فروشگاه لینک سرا برای مشتریان محترم میباشد میتوانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید. اگر واکس متناسب را با رنگ کفش چرمی خود پیدا نکردید، از پارچه تمیز و مرطوب و نیز مقداری جوش شیرین برای تمیز کردن آن از گرد و غبار بهره بگیرید. میتوانید از مسواکهای قدیمی که در منزل دارید و از آنها استفاده نمیکنید برای این کار بهره بگیرید.

این کفش کتونی و نیم بوت که براق می باشد و بسیار چشم نواز است با قیمتی ارزان در فروشگاه نیم بوت لینک سرا قرار گرفته است این نیم بوت ها تعدادشان محدود و خاص میباشد پس اگر قصد خرید دارید عجله کنید که به زودی تمام خواهد شد و در سایز های ۳۷-۳۸-۳۹-۴۰ موجود میباشد توجه نمایید که عکسهای قرار گرفته شده از محصول واقعی میباشند و از خود محصول گرفته شده است.هم اکنون ۱۳ مدل کفش و نیم بوت در فروشگاه قرار دارد در پایین به ترتیب قابل مشاهده هستند. اگر از نیم بوت های براق چرمی استفاده میکنید میتوانید از اسپری های براق کننده کفش که در بازار موجود است استفاده نمایید اگر از کفش های چرمی استفاده میکنید و اگر خشک شد میتوانید از کره یا روغن زیتون استفاده کنید تا کفشهایتان نرم شود . در نهایت اگر به دنبال کفشی شیک و زیبا، دارای کیفیت عالی، برای استفاده در مجالس و مهمانی ها یا جلسات رسمی و اداری هستید، کفش مردانه تمام چرم مدل لرد ورنی می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد.

از دیگر ویژگی های این کفش می توان به طراحی ساده و شیک، بسته شدن با سگک، و سبکی و راحتی آن اشاره نمود. چگونه کفش های لژدار حصیری را نو کنیم؟ چگونه کفش های مخمل را نو کنیم؟ کفشهای ورنی در برابر ضربه و خوردگی، آسیبپذیر هستند و یادتان باشد که باید از این کفش ها مراقبت کرد تا ضربه نبینند با همه این حرفها کفش های براق ورنی ظاهری شیک و متفاوت به خانوم ها میدهد و بخاطر همین به خانوم ها پیشنهاد میکنیم استفاده از کفشهای ورنی را فراموش نکنید.میتوانید کفش مشکی براق را با هودی مشکی ساده براق ست بفرمایید.

به دلیل مدل بسیار خاص این کفش و طرح موجود روی چرم دوخت این نوع کفش ها بسیار سخت و تخصصی بوده و نیازمند الگوی مخصوص طرح خود می باشد تا کفش بی عیب و نقص دوخته شود. روش واکس زدن کفش ورنی به این صورت است که ابتدا با یک دستمال نرم گرد و خاک را از روی کفش بر می داریم. زیره این کفش از چرم درجه یک چرم گاوی که بشیار مقاوم و مناسب زیره کفش است ساخته شده. کفش های چرمی با رویه چرم طبیعی از این جهت کفش هایی خاص در صنعت کفش دست دوز به حساب می روند که دوخت چنین کفش هایی نیاز به تجربه و الگوهای برش مناسب دارد به طوری که الگوی برش نامناسب یا دوخت اشتباه باعث می شود تا کفش تهیه شده شکلی نامناسب پیدا کند. برای تمیز و براق شدن کفش ها معمولا از واکس مخصوص استفاده می شود.