چگونه انواع کفش (چرم، جیر، مخمل، ورنی و پارچه ای) را نو کنیم؟

اگر لکهی روغنی یا چرب روی کفش چرمتان هست، آن را با پودر جاذبی مثل پودر تالک بپوشانید. اگر لکههای روغنی روی کفشتان هست، کمی پودر تالک یا نشاسته روی آن بپاشید و بگذارید چند ساعت بههمان حالت بماند و سپس تمیزش کنید. اگر بندها هم کثیف هستند، آنها را در کیسهی توری بگذارید و با دست یا ماشین لباسشویی بشویید. اگر تمایل دارید می توانید آموزش طراحی کفش زنانه با مداد را نیز بیاموزید. در آخر سعی کنید کفشهایتان را همیشه با یک دستمال نرم تمیز نگه دارید و یادتان باشد هیچ وقت از وایتکس و سفید کننده های حامی وایتکس استفاده نکنید. اگر دوست دارید این هر را به تماما همراه با پشتیبانی بیاموزید، می توانید بسته کامل و تخصصی طراحی کفش را تهیه کنید. برای صیقلی و نرم کردن هر بافت اضافی یک محو کن به کار ببرید.

یک مسواک قدیمی یا دستمال تمیز تهیه نمایید. مسواک را به ترکیب فوق آغشته کنید و روی کفش خود بکشید. در این مقاله با روش گام به گام اجرای چرم براق که یکی از متریال های مهم در طراحی کفش و تصویرسازی آن است، آشنا شدید. مهم ترین مسئله که در این جا مطرح است این است که چگونه می شود رنگ کفش را تغییر داد؟ با قیمت ارزان شما می توانید از مرکز کفش مهرگام به صورت عمده خرید کنید. به طور مثال برای تمیز کردن کفش چرم خود باید یک پیمانه سرکه را با یک پیمانه آب مخلوط کنید. در این مرحله می توانید برای ایجاد جلوه ای براق یک ماژیک بی رنگ را روی کار به کار ببرید.

چرا که این کار به بافت کفش آسیب میرساند. کفش ورنی Versace را در محل کار و جمع دوستانتان می توانید بپوشید و در همه جا چه در میان همکاران و چه در میان دوستان همواره بدرخشید. لطفا نظرات و پیشنهادات ارزنده خود را با من در میان بگذارید. دو تا سه ساعت بگذارید تا پودر، روغن را جذب کند. درضمن میتوانید از نشاستهی ذرت هم برای جذب لکههای روغنی استفاده کنید، اما باید ۷ تا ۸ ساعت صبر کنید تا روغن را بهطور کامل جذب کند. لاکپاککن را به لبه کثیف کفش کتانی خود بمالید و از این طریق لکههای این قسمت را از کفشتان پاک کنید.

سطح کفشتان را با حرکات ریز و دایرهوار بمالید. مثلاً نگهداری از کفش ورنی با کفش کتانی یا پارچه ای متفاوت است. سپس واکس اسفنجی را روی کفش می زنیم. در صورتیکه آموزش ویدیویی را ترجیح می دهید می توانید دوره ویدیویی آموزش جنسیت سازی در طراحی کفش را تهیه نمایید. همهی سطح کفش و کنارههای آن را برس بکشید. توجه داشته باشید زمانی که جنس کفش شما چرم میش است، در سطح داخلی آن آستری وجود دارد که بیشتر در معرض کثیفی قرار میگیرد. کفش چرم را نزدیک منبع گرما قرار ندهید، چون ممکن است باعث تغییر رنگ یا ترکخوردگی شود. چنانچه کفش ورنی شما دارای لکه است آن را با ضدعفونی کننده دست تمیز نمایید. ۳- کفش های ورنی خود را با استفاده از وازلین صاف و براق کنید و خراش های آن را از بین ببرید.