چهنوع کفش طبی بخریم؟

پس کفشی که افراد انتخاب می کنند پاشنه آن نباید از یک و نیم سانتی متر کمتر و از چهار سانتی متر بیشتر باشد. قطعاً استفاده از کشف های طبی مناسب. اگر برای ساخت کفش طبی از تکنولوژی دیجیتال استفاده شود، میتوان با دستگاه لیزری یا اسکنر تصویری سه بعدی را مستقیماً از خود پا یا مدل تهیه شده از روی پا، برای مثال قالبگیری شده با فوم یا گچ، تهیه کرد. اکثر متخصصان میگویند شما میتوانید یک کفش خوش ساخت با پاشنه دو اینچ یا کمتر بدون مشکل قابل توجهی بپوشید. مهم تر اینکه این درد و ناراحتی با بی توجهی و تداوم استفاده از کفش نامناسب بیشتر می شود. کفش های طبی، چه زنانه و چه مردانه، باید دارای یک سری فاکتور های مهم و ثابت باشند، به طوری که شما به عنوان خریدار کفش طبی ، بیشترین استفاده و رضایت را از پوشیدن آن ها ببرید.

پوشیدن کفشهای طبی مزایای زیادی دارد که در هر مرحله به سلامتی شما کمک می کند! کفی کفش هم بهتر است مناسب کف پای فرد باشد به گونهای که پستی و قوس پا را بگیرد؛ انعطاف پذیر و ایده آل باشد و بهتر است کفی قابل تعویض نیز باشد که در مواقع نیاز بتوان آن را تعویض کرد. کفی قابل تعویض : سعی کنید کفشی بخرید که کفی Insole قابل عوض کردن داشته باشد. لنف ادم عارضهای است که باعث ورم کردن دست و پا میشود و زمانی بروز مییابد که بدن مایع میان بافتی را، به دلیل انسداد سیستم لنفاوی، نگه دارد و به نحو مناسب دفع نکند. تخمین زده می شود که در یک عمر متوسطی که ما از پاهای خود استفاده می کنیم ، معادل پنج برابر دور زمین را طی کردن است.

چه خوش خیم باشند و چه قابل توجه، بدشکلی های پا می تواند یک نقص واقعی در زندگی روزمره باشد. اما از طرفی تصور اکثر عموم مردم درباره ای کفش های طبی زنانه و مردانه کفش های زشت است، اما امروزه بسیاری از برند های مختلف، کفش طبی زنانه شیک طراحی می کنند. کف کفش نیوبالانس حداقل ۳۰ درصد از کفهای معمولی سبکتر است، اما به همان اندازه بادوام و انعطافپذیر است. با مطالعه مواردی که گفته شد؛ قطعاً متوجه شده اید که در صورت زخم، بیماری هایی همچون دیابت یا آرتروز یا هرگونه ناتوانی دیگر نیاز به استفاده از کفش طبی است؛ اما اگر شخصی بدون هیچ گونه بیماری خاصی احساس درد یا سوزش در ناحیه پا داشته باشد؛ آیا نیاز است که به جای کفش معمولی از کفش طبی استفاده کند یا خیر.

اگر دنبال کفش طبی زنانه راحت و با دوام هستید، این محصول گزینه ی بسیار مناسبی برای شما بانوان گرامی میباشد. کفش جدای از زیبایی باید با دوام و راحت هم باشد. چرا باید کفش طبی زنانه بخریم؟ گروه صنعتی کفش طبی دکتر فام،در سال 1387 تاسیس و به بهره برداری رسید .مرکز مدیریتی این برند در شمالغرب کشور در شهر تبریز به مدیریت علیرضا جباریان فام میباشد.این واحد تولیدی از متخصصان مجرب کشورمان جهت به دست آوردن بهترین کیفیت، طراحی و قیمت مناسب برای همه ی سنین و سلیقه ها بهره می گیرد و با توجه به شرایط ارگونومی، بدن و پای انسان از قالب های طبی جهت حفظ سلامتی و پیشگیری از ضایعات کمر و زانو استفاده می نماید . این نوع کفش برای پای خانم ها ترسناک است زیرا بیشتر پاشنه بلند انگشتان پا باریک است. نکته بسیار مهم در خصوص کفش های طبی این است که با استفاده مداوم از آن ها مشکلات پا بهبود پیدا می کند که این مسئله به کاهش درد پا منجر می شود.