پس از تایید، فرآیند تولید راه اندازی می شود

در زیر ویژگیهای حمایتی آورده شده است که باعث میشود کفش های طبی بتوانند سلامت کلی شما را بهبود بخشند و تسکین دهنده درد و راحتی شما باشند. دردهای مزمن کمر : در این موارد کفش پاشنه بلند بسیار عامل مهمی است هرچند تنها علت نیست و بیماران دارای کمر درد باید برای درمان کمردرد کفش پاشنه بلند را فراموش کنند. از آن جایی که شرایط پای همه افراد یکسان نیست و انواع مختلفی از کفش طبی در دسترس آنها قرار دارد تا آنها با توجه به سایز و پهنای پای خود به انتخاب کفش مورد نظرشان بپردازند. از آنجاکه این عفونت در محیط گرم پیشرفت میکند، کفش باید ساختار متخلخل داشته باشد تا اجازه تنفس به پا دهد. یقه کفش مکانی است که محیط اطراف مچ پا را در بر می گیرد و زبانی نرم کفش برگه یا ورقه ای است که در زیر بندهای کفش قرار می گیرد.

با اینکه اصولا در خرید یک کفش طبی باید همیشه با پزشک معالج خود مشورت کنید اما ما می خواهیم در این مطلب شما را با نکاتی مهم در خصوص خرید کفش طبی زنانه آشنا نماییم تا بتوانید در صورت بروز بیماری در ناحیه پا و یا عدم جلوگیری از بروز بیماری در قلب دوم انسان؛ یعنی پاهایتان جلوگیری بعمل آورید. قابلیت تعویض کفی نیز این امکان را به شما می دهد تا به هنگام تعرق پاها در طول روز و در داخل کفش، کفی آن را عوض کرده تا هم سبب کاهش میزان رطوبت موجود در داخل کفش هایتان شوید و هم از بروز بیماری های مختلف قارچی به داخل پاهایتان جلوگیری بعمل آورید. وجود فضای کافی در قسمت پنجه: منظور ما از وجود فضای کافی در قسمت پنجه یک کفش طبی زنانه، فضایی است نه آنقدر تنگ که سبب رو هم رفتن انگشت های پاهایتان شود و نه آنقدر باز که سبب کاهش مقاومت پنجه به هنگام ضربات وارده بر آن شود؛ بهترین فاصله برای قسمت پنجه یک کفش طبی زنانه، وجود فاصله تقریبی ۱۰ میلی متری میان نوک انگشت شست پای شما تا جلوی کفشتان می باشد.

یک کفی خوب باید بتواند در هنگام راه رفتن و یا حتی دویدن، فشار وارده بر پاهایتان را به درستی تقسیم نموده و سبب عدم خستگی و زخمی شدن پاهایتان به هنگام استفاده از خود شوند. کفی کفش طبی باید از استحکام کافی برخوردار باشد و بتواند شوک وارده به پا را جذب کند. 2. رویه ی کفش طبی باید انعطاف پذیر و ازجنس چرم باشد تا بتواند سرما و گرما را به خوبی به پا منتقل کند تا پا عرق نکند. 1. حتما می دانید که نیرویی که در حین راه رفتن از زمین و کف پا به بدن منتقل می شود حدود دو برابر وزن انسان است. این نیرو در حل دویدن حتی تا ده برابر وزن بدن به اندامها منتقل می شود. کفش های خاص که ناحیه ی پاشنه بالاتر از ناحیه ی قدام پا طراحی می شود و در حالت ایستاده پاشنه در تماس با زمین نیست در نتیجه فشار وزن بصورت کامل از ناحیه ی قدام پا به زمین منتقل می شود.

از آنجایی که ممکن است ساعات ها از کفش برای پیاده روی و فعالیت های روزمره استفاده کنید، باید کفشی که خریداری میکنید از استاندارد های لازم برخوردار باشد تا در آینده سبب مشکلات جسمی نشود. از کفش هایی با رویه های کششی استفاده کنید. رویه چرمی این کفش خیلی زود خودش را با پاها سازگار میکند. کفش مردانه اسپرت ، از دسته کفش چرم تبریز است که با جنس رویه چرمی باعث شیک تر شدن این کفش چرم مردانه شده است. 3. اگر شما کفش طبی دارید که پاشنه یا کفی ای از جنس چوب یا mdf دارند باید منتظر آسیب و درد پاشنه باشید. جنس رویه چرم گاوی -جنس آستر چرم بزی -جنس زیره :PU -طراحی این کفش براساس اصول طبی است .مناسب برای استفاده های طولانی مدت است. داخل کفش آستر دارد؟ کف کفش از داخل باید قوس هایی داشته باشد که هماهنگ با قوس کف پا باشد تا وزن بدن را به صورت متناسب و یکنواخت بر روی تمام سطح کف، توزیع نماید.