همه چیز درباره کفش چرم ورنی(از معرفی تا خرید) – چرم کروکو

این کفش تمام چرم در سه سایز مخصوص 39,40,41,42,43,44,45دوخته مس شود. کفش چرم ورنی مردانه چرم ورنی ( patent leather ) چرمی است که از پوست گاو و گوساله ساخته می شود و سپس توسط یک لعاب لاکی مخصوص سطح چرم بسیار براق می شود. بهترین گزینه برای تمیز کردن کفشهای ورنی واکسهای مخصوص این کفشها است. زیره چرم طبیعی علاوه بر اینکه باعث ایجاد حس راحت و خوشایند در حین استفاده از کفش چرمی بر روی سطوحی مانند فرش، موکت یا پارکت می شود از جمله زیرههایی است که کمترین حرارت را از سطح زمین به داخل کفش انتقال می دهد و به همین دلیل می توان گفت زیره های طبیعی گاومیش بهترین نوع زیره برای کفش در محیط های گرم است.

جنس سر پاشنه این کفش تمام چرم رابر بوده که یکی از بهترین نوع های چرم در کفش سازی است. این کفش کتونی و نیم بوت که براق می باشد و بسیار چشم نواز است با قیمتی ارزان در فروشگاه نیم بوت لینک سرا قرار گرفته است این نیم بوت ها تعدادشان محدود و خاص میباشد پس اگر قصد خرید دارید عجله کنید که به زودی تمام خواهد شد و در سایز های ۳۷-۳۸-۳۹-۴۰ موجود میباشد توجه نمایید که عکسهای قرار گرفته شده از محصول واقعی میباشند و از خود محصول گرفته شده است.هم اکنون ۱۳ مدل کفش و نیم بوت در فروشگاه قرار دارد در پایین به ترتیب قابل مشاهده هستند.

زمانی که خریدار از خود فروشنده به طور مستقیم خریداری میکند واسطه ها حذف شده و کفش به طور مستقیم از کارخانه به دست خریدار می رسد این امر باعث کاهش و پایین آمدن قیمت کفش و به صرفه شدن قیمت کفش می شود . کفش های چرمی با رویه چرم طبیعی از این جهت کفش هایی خاص در صنعت کفش دست دوز به حساب می روند که دوخت چنین کفش هایی نیاز به تجربه و الگوهای برش مناسب دارد به طوری که الگوی برش نامناسب یا دوخت اشتباه باعث می شود تا کفش تهیه شده شکلی نامناسب پیدا کند. با افزایش قیمت کفشها خیلی از ما دیگر به دنبال خرید کفش های متفاوت نیستیم و سعی میکنیم کفش هایمان را مدت زیادی نسبت به قبل نگه داریم و شاید سوالی که ذهنمان را درگیر میکنید این باشد که چطور طول عمر کفشمان را بالا برید که ما چند نکته اصلی را برایتان میگویم ابتدا باید کفشی یا نیم بوت ی انتخاب کنید که مناسب سایز پاهایتان باشد چون چه تنگ باشد چخ گشاد باعث کاهش طول عمر کفش میشود همیشه سعی کنید همیشه کفشتان حالت خود را از دست ندهد یا چروک نشود اگر زمانی شاهد چروک کفش شدید میتوانید زمانی که از کفش یا نیم بوت هایتان استفاده نمیکنید داخل کفش روزنامه بگذارید.

زیره این کفش از چرم درجه یک چرم گاوی که بشیار مقاوم و مناسب زیره کفش است ساخته شده. این نوع زیره ها چگالی پایینی دارند که باعث سبکی کفش میشوند،سایشی متوسط دارد و حرارت زمین به پا انتقال داده نمی شود. نکات و موارد مهمی وجود دارد که بهتر است هنگام خرید کفش رسمی آن ها را در نظر بگیرید. بنابراین با این که موضوع کوچکی است اما این موضوع آنقدر مهم بود که تصمیم گرفتیم راهنمایی برای خرید بهتر کفش رسمی برای شما تهیه کنیم. اگر می خواهید برای فصل تابستان نیز کفش رسمی تهیه کنید بهتر است از کفش هایی استفاده کنید که از چرم هایی با ضخامت کمتر و در کل از مدل های پارچه ای نازک ساخته شده اند.