همه چیز درباره کفش چرم ورنی(از معرفی تا خرید) – چرم کروکو

برای همه ما پیش آمده است که مدل کفش مورد علاقهمان را پیدا کرده باشیم، اما تنگ بودن کفش ما در خرید آن دچار تردید کند. سپس واکس اسفنجی را روی کفش می زنیم. این کفش در سایزهای ۴۱ الی ۴۴ موجود می باشد.. این کفش در سایزهای ۴۱ الی ۴۴ موجود می باشد. به همین علت با تغییر فصل تولید کنندگان در غالب دهها مدل محصولات خود را به بازار عرضه می کنند. خرید به صورت آنلاین هم مقرون به صرفه تر است و هم دیگر نیازی نیست مشتری زمان خود را در فروشگاه ها صرف کنند در صورتی که می توانند محصول مورد نیاز خود را با یک کلیک در منزل و یا محل کار خریداری کنند. برای تمیز کردن کفش چرم ابتدا سطح آن را با تکه ای پارچه و آب صابون پاک کنید. تنوع رنگ کفشهای چرم ورنی انتخاب را سخت میکند! کفش های ورنی یک انتخاب خوب برای .

برای شناخت واکس کفش ورنی ممتاز باید به یک نکته توجه کنید. شما باید با توجه به نوع استایل و البته سلیقه خود یکی از مدلهای این کفش زیبا و جذاب را انتخاب کنید. وجود دور دوزی رویه نیز دوام کفش را افزایش داده که این امر در بلند مدت تاثیری زیادی بر استحکام آن دارد. تنها دلیل این امر این است که این نوع چرم پس از فرایند دباغی پوست حیوانات به کمک لاک خاصی لعاب داده میشود. بهترین کفشهای چرم ورنی از پوست گاو تولید میشوند؛ زیرا این چرم ضخامت خوبی دارد و تراکم الیاف آن بسیار بالا است. هر کدام از این رنگها جلوه خاص و منحصربهفرد خود را دارند؛ به عنوان مثال، ورنی نقرهای جذابیت ظاهری شما بسیار زیاد میکند، در حالی که ورنی طلایی شما را با نشاط و مثبتاندیش نشان میدهد. در ادامه مجموعه ای از شیکترین مدل های روز 2016 را برایتان آروده ایم که مشاهده می کنید.

برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل کفش و به عبارت دیگر برای ضد آب کردن کفش میتوانید از یک شمع استفاده کنید. قبل از واکس زدن از تکههای سیب زمینی استفاده کنید. برای این کار شمع را روی کفش خود بکشید و از طریق آن کفش را ضد آب کنید. اَسِتون نیز میتواند چربیها را از روی کفش شما پاک کند. گوش پاک کن را با مایع لاک پاک کن خیس کنید و روی خراشهای تیره رنگ کفش خود بمالید. برای تمیز کردن کفش چرم ابتدا سطح آن را با تکهای پارچه و آبصابون پاک کنید. برای این کار مقداری اسپری را به پاشنه کفش خود بپاشید. برای اینکه شکل چکمههای خود را درست مثل روز اول خود نگه دارید، چند برگ از کاغذ را لوله کرده و داخل آن بگذارید. لازم است بدانید که هر کدام از انواع کیف و کفش روش نگهداری خاص خود را دارد. رویه ورنی به رنگ قرمز و طراحی ساده و در عین حال شیک این کفش باعث شده تا بتوانید به راحتی با لباسهای بهاره و تابستانه خود ست کنید.

با این کار کفش سفید شما درست مثل روز اول سفید و نو خواهد شد. این کار باعث میشود بوی بد کفش شما از بین برود و درست مثل روز اول خود شود. به کفشهای کتانی خود از طریق مخلوط نشاسته و آب دوام و ماندگاری بیشتری ببخشید. زیره به کار رفته در این مدل کفش مجلسی چرم، از نوع میکرولایت است که در کفشهای رسمی برای ایجاد استایلی رسمی و کلاسیک استفاده میشود و دوام بالا، خاصیت ضد سایش و عدم شکنندگی از جمله ویژگیهای آن است. این کار باعث دوام بیشتر کفش میشود. نفوذ آب به داخل کفش باعث میشود کفش زودتر کهنه شود.