ساخت کفی طبی و کفش طبی – فیزیوتراپی آنا

این پشتی باید سفت و محکم باشد. یک کفش طبی ارتوپدی معمولاً شامل یک لایه میانی و روکش بیرونی سفت و خوب، قسمت پاشنه محکم و کفی قابل جا به جایی برای جای دادن لوازم ارتوپدی خاص در داخل آن میباشد. باید توجه شود که در هنگام خرید کفش طبی مناسب برای دوران بارداری علاوه بر توجه به اندازه و نوع پاشنه کفش می بایست به جنس رویه و کفی آن نیز توجه کافی گردد. خرید کفش چرم تبریز اصل مردانه ، کفش مردانه طبی و راحتی که برای پیادهروی بسیار مناسب است و دلیل آن هم استفاه از زیره پیو در این کفش مردانه چرم طبیعی است.

برخی مشکلات ساختاری در کف پا و یا سایر اندام های تحتانی سبب وارد شدن فشار غیر طبیعی بر کف شده و راه رفتن را برای فرد دشوار می کند در این موارد متخصص ارتوپد برای اصلاح عملکرد کف پا و اندام های تحتانی و کاهش فشار وارده بر آن ها کفی های طبی خاصی را تجویز میکند. بسیاری از کفش های پاشنه بلند پنجه های باریک هم دارند و این وضعیت شرایط را برای پنجه و انگشتان پا بدتر میکند. یعنی انگشتان پای شما باید در فضایی قرار بگیرند که نه آنقدر تنگ باشد كه روی هم بیفتند و فشرده شوند و نه آنقدر فضای قرار گرفتنشان در پنجه کفش گشاد و باز باشد که محافظت خوبی از آنها در برابر ضربههای احتمالی انجام نشود. تنها لازم است که کفی آن کفش را در آورده و آن را با کفی طبی سفارشی خود جایگزین کنید.

کفی های طبی با حمایت از پا به توزیع یکنواخت فشار بر روی کف پا کمک کرده و از وارد شدن آسیب بر زانوها ، لگن و کمر جلوگیری می کند. کفی طبی نوعی ارتوز است که بمنظور اصلاح عملکرد کف پا و اندام های تحتانی همچون مچ پا، ساق پا، زانو، ران و لگن مورد استفاده قرار می گیرد. برای داشتن کفش طبی زنانه راحت باید یکسری نکات را رعایت کنیم که در ادامه به آن می پردازیم. اگر فعالیتهای روزانه شما به گونهای است که باید کفش خود را در طول روز تعویض کنید (به عنوان مثال رفتن به باشگاه ورزشی بعد از کار)، باید یک جفت دیگر از کفی طبی سفارشی طراحی شده برای آن فعالیت خاص را داشته باشید.

این کفش ها عملکرد اصلاحی ندارند و به فرد کمک می نمایند که با شرایط سازش کند. کفش طبی زنانه رافاطب مدل کاماریا همراه با پد خارپاشنه و کفی طبی و زیره پی یو دارای گارانتی تعویض ، پخش به سراسر ایران .رافاطب هوشمند بهترین تولید کننده کفش و صندل طبی در ایران با بالاترین تنوع و کیفیت . کفی قابل جابجایی دوگانه یکی دیگر از ویژگیهای مفید است زیرا آنها اجازه میدهند تا عمق کفش تغییر یابد تا برای رفع اختلاف طول پا تنظیم شود. این کفیهای طبی موجب به حداقل رساندن خستگی پا و اجازه استفاده بهینه از عضلاتتان را به شما خواهد داد. از یک حوله کاغذی برای جذب سطوح رطوبت استفاده کرده و پیش از قرار دادن مجدد کفیهای طبی به داخل کفش اجازه دهید تا در طول شب خشک شوند. در مواقعی که پوست پا به ارتزها حساسیت نشان دهد یا نتیجه مناسبی از استفاده آن حاصل نشود؛ ممکن است کفش طبی به تنهایی یا به همراه فیزیوتراپی جهت ادامه درمان انتخاب شود.