تخفیف ویژه خرید کفش کالج مردانه طرح Maserati از تخفیف ها

از آنجایی که کفش های کالج در انواع رنگها تولید می شوند، کار انتخاب رنگ کمی سخت تر از سایر کفش ها است، اگر اهل مراودات رسمی هستید پیشنهاد می کنیم که بیشتر به دنبال رنگ های کلاسیک و تیره باشید چرا که می توانید آن را هر رنگ لباس ست کنید، اما در مورد کسانی که تیپ و استایل مدرن تری دارند انتخاب رنگ های روشن تر می تواند جلوه خاصی به تیپ مردانه ببخشد. کفشهای کالج کتان و جیر، بیشتر برای فصل بهار و تابستان مناسب است. شاید بتوان گفت که یکی از نقاط قوت کالج ها این است که می توان آن را با انواع شلوارهای جین، پارچه ای و کتان ست کرد، بنابراین یک کالج مردانه شیک می تواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که به دنبال ست کردن یک کفش با انواع شلوارها هستند.

همچنین میتوانید برای استایلهای غیر رسمی و کژوال از رنگهای مختلف کفش کالج استفاده کنید و با یک تیشرت و شلوار جین یک استایل شیک بسازید. همچنین کالجهای مردانه قابلیت پوشیدن با شلوار جین را برای مشتریان فراهم می کند. در این بخش مدل های مختلف کفش کالج مردانه را مشاهده می کنید. کفش کالج بدون بند است و لازم نیست برای باز و بسته کردن بند وقتی صرف کنید و یکی دیگر از خوبی های این نوع کفش این است که با انواع سبک لباس هماهنگ است. کالجهای اسپرت را می بایست بدون جوراب و یا با جورابهای کفی که در مدت چند سال اخیر پوشیدن این جورابها در بین آقایان رواج پیداکرده است، استفاده نمود؛ اما اگر اصرار به استفاده کردن از جوراب دارید دقت داشته باشید که جوراب شما با کفشهایتان ازنظر رنگ هماهنگ باشد. بهترین گزینه و اولین انتخاب برای کالج مردانه چرم است، استفاده از چرم راحت بوده، نگهداری ساده تری نسبت به سایر جنس ها دارد، ضمن این که در موقعیت های رسمی تر نیز می توان از آن استفاده کرد، چرا که نه اسپرت و معمولی است و نه خیلی خشک و کلاسیک، به نظر می رسد که براق بودن چرم طبیعی در یک کالج مردانه اسپرت باعث می شود تیپ و استایل مدرن و در عین حال همه پسندی داشته باشید، کفش های کالج مردانه جدید اغلب از جنس چرم، جیر یا سوت هستند که در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار وجود داشته و می توان آنها را با هر سبک استایلی ست کرد.

کفش کالج ورنی، اغلب برای موقعیتهای رسمی مناسب است. کفش های کالج اغلب به صورت ساده و بدون بند تولید می گردند، اما در برخی مدل ها می توان سگک و یا بند روی آن مشاهده کرد. این کفشها به طور معمول از چرم ( طبیعی یا مصنوعی) یا نبوک ( نوعی چرم که از قسمت رویی پوست حیوان به دست می آید) ساخته می شوند، البته در حال حاضر این کفش ها در جنسهای دیگری نیز تولید و عرضه میشوند، که رنگبندی های متفاوتی نیز دارند. یکی از انواع مدل کفش های مردانه کفش های کالج هستند که به لوفر نیز شناخته میشوند، کفش های کالج جزو کفش های اسپرت مردانه هستند که آقایان برای استایل روزانه شان از آن ها استفاده میکنند.کفش های کالج مخصوص فصل بهار و تابستان هستند و آقایان جوان از آن ها بسیار استقبال میکنند زیرا بسیار راحت و زیبا اند.

اتفاقاتی که طی یکی دو سال گذشته برای این طیف از کفشها افتاده این است که طراحان در صنعت مد، استفاده از این مدل کفشها را با کتوشلوارهای مردانه نیز رواج دادهاند. بهتر است در مراسمهای رسمی که در کنار دریا است از این کفشها با کتوشلوار استفاده کنید و در سایر مواقع با کتهای تک یا ژاکتهای خنک و سبک بپوشید. برای ورزشکارانی که به صورت حرفه ای ورزش می کنند، یا کسانی که در طول روز به دلیل فعالیت طولانی مدت بیرون از خانه، همواره کفش به پا دارند، یا افرادی که به هر دلیل کف پایشان زیاد عرق میکند، بو گرفتن کفش یا کتونی یکی از بزرگ ترین معضلات است در مقاله “بهترین پودر بوگیر کفش” به طور کالم در مورد پودر بوگیر کفش صحبت کردیم که بهتون پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید. بدین معنی که شما می توانید با در نظر گرفتن تناسب رنگی و مد روز و تیپ موردعلاقهتان از کفشهای کالج رنگی در استایل خود استفاده نمایید.