بهترین مارک کفش طبی چه خصوصیاتی دارد؟

زیرا بدون داشتن یک کفش مناسب ، بر هم ترازی ستون فقرات شما تاثیر می گذارد. اگر شما دچار پا درد هستید، پای شما بزرگ است، پای شما از ناحیه سینه بسیار پهن است یا آن که پاهای شما بسیار باریک است استفاده از یک جفت کفش طبی مناسب میتواند به جای کفش معمولی احساس راحتی بیشتری را به وجود بیاورد. در صورتی که در هنگام پوشیدن کفش متوجه شدید پای شما به سمت پایین کشیده میشود از خریداری آن خودداری نمایید و به سراغ یک کفش بهتر بروید. تصویر سمت راست کف پای صاف و تصویر سمت چپ کف پای سالم را نشان میدهد. به طور کلی، نیرویی که در حال راه رفتن از زمین و کف پا به بدن منتقل میشود، معمولا حدود دو برابر وزن بدن است. کفش های طبی برای کسانی که کف صاف یا قوس بزرگ در کف پا دارند بسیار مهم است. پاچنبری یا سندرم ژیل اسمیت، نقصی مادرزادی است که باعث چرخش رو به داخل یک یا هر دو پا میشود و در نتیجه انگشتهای شست به سمت میانی بدن اشاره میکنند.

که حتی شما را در انتخاب یک کفش طبی زنانه شیک سردرگم میمانید. هنگام خریدن کفش به خاطر داشته باشید که به طور کلی پای شما پس از فعالیت ورزشی بزرگتر میشود به همین دلیل باید کفش خود را با در نظر گرفتن این نکته خریداری کنید. هنگام پوشیدن آن هر نقطه که تحت فشار باشد کاملا مشخص می شود و تغییرات مورد نیاز روی لست اعمال می شود. آیا به پوشیدن کفش طبی نیاز دارید؟ گروه صنعتی کفش طبی دکتر فام،در سال 1387 تاسیس و به بهره برداری رسید .مرکز مدیریتی این برند در شمالغرب کشور در شهر تبریز به مدیریت علیرضا جباریان فام میباشد.این واحد تولیدی از متخصصان مجرب کشورمان جهت به دست آوردن بهترین کیفیت، طراحی و قیمت مناسب برای همه ی سنین و سلیقه ها بهره می گیرد و با توجه به شرایط ارگونومی، بدن و پای انسان از قالب های طبی جهت حفظ سلامتی و پیشگیری از ضایعات کمر و زانو استفاده می نماید .

کفش را به اندازه پای بزرگتر بخرید و در داخل کفشی که پای کوچکتر در آن میرود یک کفی نازک بگذارید. همچنین میتوانید برای ساخت و ساز و کارهای ساختمانی نیز از این کفشهای راحت استفاده نمایید و یا اگر میخواهید پروژههای سختی را در اطراف خانه خود انجام دهید و همچنین برای کارهای ساختمانی که نیاز به راه رفتن و ایستادن برای مدت طولانی دارند، کفشهای طبی میتوانند گزینه ای ایده آل برای پاهای شما محسوب شوند. با کفش چند قدم راه بروید تا از راحت بودن آن مطمئن شوید. مطمئن شوید پنجه کفشتان به اندازه پنجه پایتان بوده و تنگ نباشد. اول، تصور نکنید که کفش مناسب شما باید زشت بوده و شیک نباشد. که باعث آسیب هایی مانند: میخچه می شود.

وقتی عرض یا ارتفاع پنجه کفش کم باشد بیماری های زیادی مانند انگشت چکشی، میخچه و هالوکس والگوس را ایجاد میکند. انگشت چکشی: باعث میشود که مفاصل انگشت پا به سمت داخل گرد شود و انگشتان پا به سمت بالا مایل شوند. کفشی را انتخاب کنید که تا حد امکان به شکل پایتان باشد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد با توجه به پایین بودن قیمت کفش های ما نسبت به خرید از آن اقدام نمایند. با این وجود ، ما بندرت به پاهای خود و کفش هایمان توجه می کنیم. با این وجود بسیاری از افراد عادی نیز ممکن است؛ جهت جلوگیری از ناراحتی های پا به این نوع کفش نیاز داشته باشند. به راحتی میتوان آنها را پوشید؛ غالباً افرادی که در پاهای خود مشکل دارند دچار اختلالات حرکتی، انعطافپذیری و حتی مشکلات در دست نیز هستند، برای مثال میتوان به فردی که به آرتروز مبتلا شده است اشاره کرد.