بهترین مارک کفش طبی چه خصوصیاتی دارد؟

این که کفش طبی زنانه تنها به منظور یک پیاده روی یک ساعته ی روزانه یا مسافرت تهیه می شود، یا برای صاحبان مشاغلی است که چندین ساعت در روز را با سر پا بودن و راه رفتن می گذرانند، نوع کفش و ویژگی های آن نیز متفاوت است. از جمله این عوامل می توان به پیاده روی های طولانی برای خرید و یا رسیدن به محل کار، سر زدن به مهد کودک یا مدرسه فرزندان خود، دوران بارداری و غیره اشاره نمود. آیا پاشنه کفش به اندازه کافی راحت هست و احساس لغزنده بودن نداره؟ ایا پاشنه کفش به مقدار کافی ایمن و مطمئن هست تا بتواند از پاها در برابر اشیای تیز و برنده محافظت کند؟ در صورتی که شما به درمان این مشکلات نپردازید درد و ناراحتی شما افزایش خواهد یافت. هدف اصلی حمایت از قوس کف پا، ممانعت از ایجاد فشار بیش از حد زیاد در پاهای شماست که بر عملکرد پا تأثیر میگذارد و علت اصلی درد پا و عوارض ناشی از آن میباشد.

استخوان ناوی جانبی: استخوان ناوی در مرکز پا و در بالای قوس فرو میرود. برای اطمینان از این موضوع، بالای کفش و نزدیک به پنجه کفش رو کمی فشار دهید تا مشخص شود، طولانی ترین انگشت پا در کجا قرار دارد. باید حداقل فاصله ای به اندازه 2 سانتی متر بین طولانی ترین انگشت پا و انتهای کفش وجود داشته باشه. به همین دلیل پزشکان پیشنهاد میکنند که از کفش با جعبه انگشت بزرگ استفاده کنید که راه رفتن هم راحتتر باشد؛ مخصوصا برای ساکنان شهرهای بزرگ مثل تهران که زمان طولانی کفش به پا دارند. کفشهای طبی برای کمک به جذب شوک حرکات شما از ویژگیهای حمایتی و بالشتکی در پاهای شما استفاده میکنند که میتواند شما به حرکت و فعالیتهای بیشتری که دوست دارید نزدیکتر نگه دارد. همچنین به نظر میرسد که ناحیه مچ پا در این نوع کفشها سفت تر است و باعث میشود افراد نتوانند مچ پا خود را بچرخانند و این نوع کفشها از آنها در برابر مشکلات بیشتر محافظت میکند.

در هنگام خرید کفش طبی باید به چه مواردی توجه کرد؟ بدینوسیله لطفا جهت جلوگیری از سوء استفاده سود جویان و استفاده بهینه از کفش های طبی کفش شعله به آرم ثبت شده شرکت در داخل کفش ها و صندل ها توجه فرمایید. فشار مداوم منجر به التهاب و درد ناخن می شود. کفشهای طبی، کفشهایی هستند که به طور مخصوص و ویژهای طراحی شدهاند که به خوبی از تمامی قوسها و برآمدگیهای پا پشتیبانی میکنند و برای افرادی که به هر دلیلی دچار درد در پاها، زانوها، مچ پا یا کف پای خود هستند، موجب تسکین درد میشوند. بهترین کفش طبی برای کمردرد، درد زانو و درد مفاصل، بدن را به طور طبیعی تراز نگه میدارد و از همه عناصر حیاتی پاهای شما پشتیبانی میکند، بنابراین بعد از گذشت یک روز طولانی دیگری خبری از درد کمر، زانو و درد مفاصل نخواهد بود. گردش خون نامناسب در کنار کاهش یافتن حس پا به دلیل نوروپاتی باعث میشود که بیماران دچار پای دیابتی به خوبی متوجه درد پا نشوند.

کفش طبی باید از همان اول راحت باشد؛ پس، خودتان را گول نزنید که اگر تنگ و ناراحت بود، حتما بعدا به اندازه کافی جا باز میکند! كفش را بپوشید وصرفا به شماره روی ان و سایز کفش تکیه نکنید حتی جالب است بدانید د كه اندازه پاهای افراد با افزایش سن حتی در سنینی که به ظاهر تغییاتی از نظر سایز در بدن نداریم ، چاق و لاغر شدن و حتی بارداری تغییر می كند. به همین دلیل هست که امروز تغییرات خیلی زیادی در طراحی کفش طبی ایجاد شده و شما میتونید کفش طبی مورد نیاز خودتون رو با طرح و رنگ جدید و خاص خریداری کرده و مورد استفاده قرار بدید. هدف اصلی که در پشت طراحی و تولید کفش های طبی وجود داره این هست که درد و ناراحتی که در اثر مشکلات پا برای برخی از افراد ایجاد میشه، کاهش پیدا کنه. پسوریازیس بیماری خودایمنی مزمنی است که پوست، ناخنها و مفصلها را درگیر میکند و باعث پوسته پوسته شدن (پلاک پسوریازیس) و درد مفاصل میشود.