بنابراین سعی کنید درست انتخاب کنید

این کفش مخصوص بزرگ پا میباشد. این برند آمریکایی با بیش از یک قرن تحقیق و توسعه درباره کفشهای طبی، به هر کسی با انواع بیماریهای پا ازجمله درد پاشنه پا و ورم کف پا قدرت انتخاب میدهد. سندرم تریور: همچنین به عنوان اپی فیز دیسپلازی شناخته میشود، این اختلال بر روی مفاصل استخوان تأثیر میگذارد و با رشد بیش از حد غضروف در انتهای آن (اپی فیز) یک یا چند استخوان بلند (استخوانهای کارپال یا تارسال) در دست یا پا مشخص میشود. پا در طول روز متورم میشود، بنابراین خرید کفش بهتر است بعد از ظهر انجام شود، زمانی که پاهای شما بزرگترین حالت ممکن را دارند. در حقیقت، بسیاری از افراد ممکن است فکر کنند که به کفش طبی احتیاج ندارند یا ممکن است از کفپوشهای طبی به جای استفاده از خود کفشهای طبی برای حل مشکلات خود استفاده کنند تا آنچه را که درد جزئی یا مشکلات جزئی محسوب میشود، درمان کنند.

انگشتان پا به هم می مالند بین انگشتان پا میخچه میزند. ارتفاع بین ۲۰ تا ۴۰ میبی متر برای حفظ ظاهر طلبعی و متعادل پا عالی است. یک عفونت قارچی که بر کف پا و پوست بین انگشتان پا تاثیر میگذازد. همچنین طبق تحقیقات بسیاری از بزرگسالان از کفشهایی استفاده می کنند که از نظر شکل و اندازه کف پا مناسب نیستند. پوشیدن کفش مناسب در مواردی که شرایط خاص کف پا و انواع دیگر مشکلات پا را دارید، گاهی اوقات کافی نیست. در صورتی که باید از کفی طبی استفاده کنید باید کفش شما کمی بزرگتر باشد تا فضای کافی برای حرکت کردن پا فراهم شود در غیر این صورت کفی طبی عملکرد صحیحی ندارد و شما دچار مشکل خواهید شد.

معمولا در اثر داغ شدن و عرق کردن پا در کفش ایجاد میشود. پوشیدن کفش طبی که با چسب بسته شود و اثر ضربه را کاهش دهد و قوس پا را افزایش دهد. پوشیدن کفش هایی که به طور مناسب اندازه پا باشد. در بیشتر افراد، یک پا بزرگتر از پای دیگر است، بنابراین اندازه کفشی را بخرید که پای بزرگتر را در خود جای دهد. پاهای خود را در حالت ایستاده اندازه بگیرید. کفش ها با عمق اضافی ساخته میشوند تا بتوانند کفی های طبی ارتوپدی را در خود جای دهند. کفی طبی با توجه به شرایط پای شما طراحی و ساخته میشود تا راحتی بیشتری را ایجاد کند. در نتیجه افراد مبتلا به پا درد در جهت جلوگیری از ایجاد درد در زندگی روز مره تحرک چندانی ندارند که استفاده از کفش طبی مناسب، استاندارد و مستحکم برای این گونه افراد بسیار ضروری است. به طور متوسط هر فرد در طول روز ۱۰ هزار گام بر میدارد.

امروزه بیشتر افراد ترجیح میدهند تا کفشهای مطابق با مد روز بپوشند. کفش طبی باید از جنس چرم و انعطاف پذیری برخور دار باشد تا سرما و گرما را به خوبی به پا منتقل کند. در نتیجه آسیب هایی مانند بروز زخم، میخچه، اختلال در راه رفتن و ساییدگی های غیر طبیعی کفش را به همراه خواهد داشت. معمولا کفشهای مجلسی به دلیل این که راه رفتن با آنها بایستی کاملاً حرفه ای باشد مورد توجه خانمهای خوش سلیقه و شیکپوش قرار میگیرند. در این صورت در کفش چسبیده و محکم ، به سطح داخلی کفش مالیده و باعث ساییدگی و درد میشود. از ویژگیهای معمول کفشهای ارتوپدی بدون نیاز به نسخه میتوان به خاصیت ضربه گیری بیشتر، فضای داخلی بزرگتر، فضای مخصوص ضربه گیری کناری و مواردی برای انگشتان، مچ پا و پاشنه، کفیهای دوتایی و ساخت داخلی بدون درز اشاره کرد.