بنابراین سعی کنید درست انتخاب کنید

در یک روز عادی حدود ۱۰۰,۰۰۰ تن فشار به پاها وارد میشود. انگشت چکشی زمانی اتفاق میافتد که انگشتی که به یک کفش خیلی محکم فشار داده شده است شروع به خم شدن به روشی غیر عادی میکند و میتواند تا جایی سخت شود که برای اصلاح آن نیاز به جراحی باشد. متخصصین پا، برای بعضی از افراد کفش طبی را تجویز میکنند و برخی دیگر فقط برای راحتی شخصی خود آن را خریداری میکنند. 3) در بعضی از مواقع و شرایط همچون بارداری، بعضی از خانم ها به دلیل اضافه وزن ناگهانی باید از این گونه کفش ها و کفی ها استفاده کنند. بنابراین استفاده از کفش طبی زنانه علاوه بر اینکه برای افرادی که مشکل دارند توصیه می شود، به افراد سالم نیز برای جلوگیری از بروز این مشکلات کمک می کند. فضای خالی بین نوک انگشت شست و نوک کفش طبی باید حدود یک سانتی متر باشد تا ازوارد شدن فشار به انگشت ها هنگام راه رفتن جلوگیری شود.

پنجه پهن و با ارتفاع: Toe box یا پنجه کفش از مهمترین قسمت های کفش طبی زنانه است زیرا زمانی که عرض یا ارتفاع کم باشد عوارض زیادی از جمله انگشت چکشی ، میخچه ، هالوکس والگوس را ایجاد می کند. بانیون یک برجستگی استخوانی است که در کنار پا در پایه انگشت شست ایجاد میشود. افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید به ویژه در معرض خطر ابتلا به بانیون هستند. خود را در معرض خطر ابتلا به میخچه ، پینه پا و سایر ناهنجاری هایی قرار می دهیم که ممکن است نیاز به عمل جراحی داشته باشد. خانم هایی که کودک کوچک دارند. یک عفونت قارچی که بر کف پا و پوست بین انگشتان پا تاثیر میگذازد.

مسدود شده با پشت باز میتواند برای زانوها مضر باشد و سایر مشکلات پا را ایجاد کند زیرا برای ماندن در کفش نیاز به گرفتن انگشتان وجود دارد. این مشکل فقط به کفشهای زنانه محدود نمیشود – در بسیاری از کفشهای مردانه کفشهای بسیار نوک تیز نیز وجود دارد که با شکل طبیعی پا مطابقت ندارد. وقتی خیلی روی پایتان هستید این اتفاق میافتد ورم کف پا یک بیماری شایع است که هنگامی اتفاق میافتد که بافت فیبری که در پایین پای شما بین پاشنه پا و انگشتان شما قرار دارد از التهاب زیاد ملتهب شود. شکل پا نقش مهمی در سلامتی آن ایفا می کند، ساختار نامناسب پا، موجب لنگش و اعمال فشار زیاد روی مفاصل مچ پا، زانو، لگن و ستون فقرات می شود. در این مورد می توان گفت افرادی که نسبت به استفاده از این کفش ها اقدام می نمایند، خوب می دانند که در ساخت کفش های طبی زنانه چه دقتی به کار رفته و مواد خوبی برای ساخت آن استفاده شده است.

کفی طبی آن به افرادی که مشکلات ارتوپدی در کف پاها دارند کمک میکند تا در هنگام راهرفتن راحتی بیشتری داشته باشند و درد زیادی حس نکنند. آنها پشتیبانی و ثبات بیشتری نسبت به پاشنه باریکتری دارند. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه هر آیتم، میتوانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره محصول به دست بیاورید. در مورد صندلها، اگر با درد زانو مشکلی دارد، به دنبال صندلهایی با پشتیبانی مناسب باشید. کف مناسب و کف میانی محکم برای جلوگیری از خارش پا و باعث چرخش راحت زانو میشود. از کدام مشکلات پا با پوشیدن کفش طبی جلوگیری کنیم؟ 5- جنس بکار رفته در اکثرکفشهای طبی، چرم حیوانی میباشد که جریان هوا به داخل و بیرون، کفش را تصفیه میکند و برای بهداشت پا مناسب است و باعث جلوگیری از تعریق و بوی بد پا میشود.