ایا این کفش رنگ دیگری دارد؟

برای امتحان کردن پشتی کفش، با شست خود بر روی آن فشار فشار وارد کنید اگر فرو نرفت، پشتی محکمی دارد . استخوان ناوی جانبی: استخوان ناوی در مرکز پا و در بالای قوس فرو میرود. بعضاً هم هستند کسانی که بدون احساس دردی در پا ،بدنبال کفش مناسبی هستند تا در آینده دچار مشکل یا بیماری در پای خود نشوند. زمانی که درد کف پایتان شروع میشود میتوانید این کار را انجام دهید تا پاشنه کمی نفس بکشد. به عنوان مثال نیرویی که در حین راه رفتن از زمین به کف پا و از کف پا به بدن منتقل میشود، نیرویی نزدیک به دو برابر وزن بدن است. 2 چه نوع کفش طبی مناسب است؟ بنابراین از خرید کفش طبی تنگ یا گشاد خودداری کنید. بنابراین کفی کفش میتواند نقش موثری در انتقال نیرو و پخش نیرو از زمین به کف پا و از کف پا به بدن داشته باشد .

کفی کفش ارتوپدی باید کاملا متناسب و هماهنگ با ویژگیهای کف و قوس کف پا باشد و در ضمن باید سبک، ضخیم و جاذب ضربه به خصوص در ناحیه پاشنه پا هم باشند . این کفش شیارهایی انعطافپذیر دارد که به شما اجازه میدهد راحتتر حرکت کنید. پیشگیری: کفش طبی موجب درمان دردهای پا نمیشود، ولی همانطور که میدانید پیشگیری بهتر از درمان است پس برای اینکه به مرور زمان دچار مشکلاتی از قبیل خارپاشنه یا احساس درد در ناحیه پا و کمر نشوید از کفش طبی مناسب استفاده کنید. در صورت بروز مشکل در پاشنه پا، کفیهای طبی به شما کمک میکنند تا با فاشیات پلانتار و سایر شرایط قوس پا یا آستر پاشنه بلند مقابله کنید.

رویه کفش طبی باید دارای انعطاف و از جنس چرم باشد تا بتواند سرما و گرما را به خوبی به پا منتقل کند. به طور کلی بهترین کفش طبی زنانه باید به اصلاح ناهنجاری های ایجاد شده در بدن و الگو های غلط ورزش کردن و راه رفتن کمک کند. وزن بدن باید در داخل چنین کفشی به طور متناسب بر روی تمام سطوح کف توزیع شود و پا در چنین کفی احساس راحتی کند. کفش باید دارای کف داخلی با شکل مناسب باشد . باید در قسمت جلوی کفش برای انگشتان فضای کافی و مناسب وجود داشته باشد. قسمت بلند در پاشنه برخی کفشهای طبی، ثبات مورد نیاز را مهیا میکند و کنترل بیشتری را برای شما در خم کردن پای خود به سمت داخل و خارج فراهم مینماید در حالی که کفشهای دارای پاشنه نرم از ضربات دردناک در پشت پاشنه شما محافظت میکنند. نمونه هایی چون کفش های دیابتی، کفش هایی که مخصوص خار پاشنه می باشند، کفش هایی که برای کمر درد، درمان دردهای ارتوپدی، آرتروز، پرتز، هالوکس والگوس که مورد استفاده قرار می گیرند.

صرف اینکه نام کفشی طبی است، یا از مکان هایی که ادعای فروش کفش ارتوپدی دارد، به معنای آن نیست که کفش مورد نظر واقعا خصوصیات کفش ارتوپدی را دارا باشند و بتواند مشکلات درد پای ما را کمتر و یا حتی بهتر کنند . کسانی که دارای ناهنجاری های متحرک مانند صافی کف پا هستند ، افرادی که دچار ناهنجاری های ثابت مانند خار پاشنه و التهاب کیسه زلالی زیر پاشنه ، زنان بارداری که به خاطر اضافه وزن ناگهانی در طی این دوران از کفش طبی زنانه استفاده می کنند. کفشهای طبی با اطمینان از این که همه عناصر حیاتی کف پاهای شما محافظت میشوند و پشتیبانی لازم را برای راحتی آنها ارائه میدهند، میتوانند به کاهش درد پا و پاشنه کمک کنند. چرا کف پا درد می گیرد؟ پشتی کفش به قسمتی از کفش گفته می شود که در پشت پاشنه پا قرار می گیرد و باید سفت و محکم باشد.