ایا این کفش رنگ دیگری دارد؟

پزشک شما کفشهای طبی را بر اساس هدف موردنظر تجویز خواهد کرد و آنها را برای فعالیتهای خاص فیت میکند. متخصصین ما موفق به تجویز و تنظیم کفشهای طبی متناسب با انواع پا و صدمات شدهاند. کفشهای طبی ممکن است به عنوان یک جایگزین برای عمل جراحی یا برای استفاده پس از جراحی برای کمک به حفظ تراز مناسب پا تجویز شوند. پاشنه بلند ابتدا باعث خستگی پا و سپس بروز عواقب جدیتری از قبیل تغییر شکل پا، مشکلات مفصلی، آرتریت و آرتروز، و نیز برخی بیماریهای اندامهای داخلی میگردد. بسیاری از علائم، از قبیل کمردرد و خستگی عمومی و مشکلات دردناک پا مانند کالوس و بونیون (میخچه) و انگشتان چکشی میتوانند به طور مستقیم با قوسهای از بین رفته یا افتاده در پا مرتبط باشند. این تهویه برای جلوگیری و کاهش عرق کردن پا از موارد ضروری در کفش های طبی می باشد . تمام عناصر کلیدی در کفشهای طبی در این کفش به کار رفته است.

شرکت محور پزشکی آسیا به عنوان یکی از تخصصیترین و با تجربهترین مراکز توزیع و فروش انواع کفی و کفشهای طبی است. کفش های طبی حرکت بین قسمت جلویی و پشتی پا را کنترل می کنند و وزن و فشار وارده روی پا را به طور مساوی توزیع می نمایند. کفشهایطبی ارتوپدی قابل تنظیم برای توزیع وزن و دور کردن آن از ناحیه دردناک و آسیب دیده استفاده میشوند. وارد شدن وزن مداوم، شوک و اصطکاک منجر به فرسایش تدریجی دیسک بین مهرهای یا بدتر شدن مفاصل میشود. هنگامی که قوس مسطح عرضی پا نمیتواند شوک و وزن را جذب کند، در عوض، این وزن به مفصل لگن یا در موارد جدیتر، ستون فقرات فشار وارد میکند. با کاهش مقدار قابل توجهی از فشار وزن بدن به قوس کف پا، کفیهای ارتوتیک با کاهش فشار روی مچ پا و پاشنه پا راحتی بیشتری را برای فرد فراهم میکنند.

کفشهای زیبا، اما ناراحت کننده مسئول پیشرفت بیماریهای ستون فقرات هستند، چرا که هر اینچ پاشنه میزان وزن وارد شده به پا را به طور قابل توجهی افزایش میدهد. پاها به نوعی بنیاد و ستون کل بدن محسوب میشوند، پس بروز هر نوع مشکلی می تواند تأثیر منفی بر کل اعضای بدن بگذارد، استفاده از کفش طبی مردانه مناسب مانع از بروز بسیاری از مشکلات در پا میشود. کفش های طبی برای مشکلات مربوط به ناهنجاری های ساختاری مانند میخچه تا شرایطی مانند تاندونیت تیبیال خلفی، یک راه اقتصادی برای درمان درد و جلوگیری از آسیب های بیشتر می باشند. کفش با وجود پد فوم راحتتر بوده و از پاهای شما بیشتر محافظت میکند. این کفشها از پاشنه پا محافظت نموده و تحرک را برای افراد آسانتر میکند. تمامی بخش های پا از قوس گرفته تا مچ پا همگی با استفاده از این گونه کفش ها در بهترین و استانداردترین حالت خود قرار می گیرند.

این کفش برای کسانی که از ناراحتی هالوکس والگوس و بونیونت رنج میبرند بسیار مناسب است. این دستگاههای پزشکی سفارشی از یک تصویر اسکن شده لیزری در حالی که پا در بهترین موقعیت عملکردی خود قرار دارد، ساخته شدهاند. کفی و کفشهای طبی شما برای بازگرداندن گام، وضعیت قرار گیری و جلوگیری از آسیبهای زیادی که میتواند توسط شرایط پای شما ایجاد شوند، مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در عین حالی که همه افراد به کفش های طبی نیاز ندارند، این نوع کفش ها یک استراتژی درمان محافظه کارانه بسیار موفق برای برخی از انواع خاص شرایط پاها محسوب می شوند. رویه این کفش طبی از چرم ساخته شده است که خیلی زود شکل پاها را به خود میگیرد.