ایا این کفش رنگ دیگری دارد؟

وجود یک سطح کاملا هموار در داخل کفش: از دیگر نکات مهمی که بهتر است در هنگام خرید کفش طبی زنانه به آن توجه داشته باشید، برخورداری از یک سطح داخلی کاملا هموار با قوس های درونی نرم جهت کاهش فشار وارده بر پاها به هنگام حرکت است. پُشتی محکم کفش: به جرات می توان گفت تنها قسمتی از یک کفش طبی مردانه و یا زنانه ای که باید سِفت و محکم باشد، پُشتی آن است. وجود فضای کافی در قسمت پنجه: منظور ما از وجود فضای کافی در قسمت پنجه یک کفش طبی زنانه، فضایی است نه آنقدر تنگ که سبب رو هم رفتن انگشت های پاهایتان شود و نه آنقدر باز که سبب کاهش مقاومت پنجه به هنگام ضربات وارده بر آن شود؛ بهترین فاصله برای قسمت پنجه یک کفش طبی زنانه، وجود فاصله تقریبی ۱۰ میلی متری میان نوک انگشت شست پای شما تا جلوی کفشتان می باشد.

پس لطفا به سایز مناسب کفش طبی مورد نظر خود توجه داشته باشید و فریب صحبت فروشندگان کفش را که جا باز می کند و یا اگر کفی کفش را خارج کنید، هم سایز پایتان خواهد شد را به هیچ وجه نخورید! کفشهای طبی این برند هم بهشکل صندل و هم بهشکل کفش کوهنوردی تولید میشوند. با این حال، شما همچنین میتوانید کفشهای طبی را در اندازههای بسیار پهن و بسیار نازک نیز پیدا کنید. به هنگام خرید کفش طبی زنانه چرم دقت داشته باشید که کفی آن قابل تعویض باشد تا بتوانید به راحتی کفی آن را به هنگام ناراحتی پا تعویض کرده و کفی مورد نیاز پای خود را جایگزین کنید زیرا گاهی اوقات پای بانوان در کفش ورم میکند در این حالت میتوانید با برداشتن کفی کفش فضای بیشتری برای پای خود را فراهم کنید. یک کفی خوب باید بتواند در هنگام راه رفتن و یا حتی دویدن، فشار وارده بر پاهایتان را به درستی تقسیم نموده و سبب عدم خستگی و زخمی شدن پاهایتان به هنگام استفاده از خود شوند.

زمانی که شما دراز کشیده یا نشستهاید یک بالشت زیر زانوی خود قرار دهید تا درد و تورم شما کاهش یابد. بنابراین تمامی کسانی که به دلیل مشکلات و بیماری ها و یا تمایل به حفظ سلامت پاها دارند می توانند مدل دلخواه خود را از میان کفش طبی زنانه و مردانه را انتخاب کرده و استفاده نمایند. کفی قابل تعویض فضای مورد نیاز جهت قرارگیری ارتز را فراهم می کند و در اندازه های مختلفی در دسترس هستند که با اشکال مختلف پا هماهنگی دارند. انتخاب کفش طبی مناسب می تواند سلامت پاهایتان را تضمین کند و سبب بهبود برخی از بیماری های پا گردد. بلکه با استفاده از یک کفش طبی زنانه مناسب از سلامت خود مراقبت نمایید.

اگر از ارتزهای تجویزی استفاده میکنید، مطمئن باشید که آنها را با خود آوردهاید. کفش های طبی تجاری که در بازار و بدون نیاز به نسخه پزشک فروخته میشود صرفا کفشهای راحتی است که کفی آن نرم تر و قالب آن آزادتر است. اگر بیمار به دیابت یا اختلالات گردش جریان خون مبتلا باشد، کفیهای بدون نیاز به نسخه پزشک نمیتوانند نیازهای وی را رفع کنند. روشهای ارائه شده ممکن است شما را از تحت عمل جراحی قرار گرفتن بینیاز کنند. برخلاف بسیاری از مارکهای فروشگاهی، کفیهای طبی Orthotic طراحی شدهاند تا علاوه بر فراهم آوردن راحتی و تناسب بهتر، به اصلاح بسیاری از شرایط و مشکلات رایج پا نیز کمک کنند. امیدواریم این مطلب برای انتخاب کفش طبی زنانه مناسب به شما کمک کرده باشد. اگر در مورد فعالیتهای فیزیکی صحبت میکنیم، تمرینات کششی طبیعی بهترین روش برای کمک به بهبودی پس از آسیبدیدگی هستند.