اکو یک شرکت تولید کفش در دانمارک است

بهتره کفش رو هم بر روی سطوح سخت و هم بر روی سطوح نرم و صاف بررسی و امتحان کنید تا ببینید کفش در هر دو حالت چگونه هست! کفشهای طبی، کفشهایی هستند که به طور مخصوص و ویژهای طراحی شدهاند که به خوبی از تمامی قوسها و برآمدگیهای پا پشتیبانی میکنند و برای افرادی که به هر دلیلی دچار درد در پاها، زانوها، مچ پا یا کف پای خود هستند، موجب تسکین درد میشوند. جالب است بدانید که حدود ۷۰ درصد از افراد از یک کفش نامناسب استفاده میکنند که تناسب خوبی با پاهای آنها ندارد. طبق گفته محققان عدم وجود پاشنه و یا پاشنه در اندازه های خیلی بزرگ تنها ضرر به پاهای افراد می رساند و بهترین کفش ها، محصولاتی هستند که از پاشنه هایی به ارتفاع ۱.۵ تا ۴ سانتی متر برخوردار باشند. افراد دارای ناهنجاری های ثابت برای کاهش درد و توزیع فشار. کف داخلی با شکل مناسب : کف کفش از داخل Foot bed باید قوس هایی داشته باشد که هماهنگ با قوس های کف پا باشد.

زیرا در طول روز و در اثر فعالیت هایی که دارید، اندازه پاها بزرگ تر خواهند شد و همچنین گرمای هوا هم تاثیر زیادی در متورم شدن پاها دارند. اگرچه تبلیغات در رابطه با نوع خاصی از کفش های طبی، میتونه تاثیر زیادی در انتخاب اون کفش داشته باشه، اما لازمه که فقط به تبلیغات توجه نداشته باشید و تمام معیارهای مورد نظر خودتون رو در رابطه با کفش طبی، بررسی کنید و بعد بهترین و مناسب ترین انتخاب رو داشته باشید. یادتان باشد تنها یک کفش متناسب با بزرگی و یا کوچکی پای شما است که می تواند احساس راحتی و لذت از قدم زدن و یا حتی دویدن را برایتان به ارمغان آورد و کفش های تنگ و گشاد تنها سبب اذیت شدن پاها و حتی زخم شدن آن ها به هنگام راه رفتن خواهد شد. این فاصله به شما کمک میکنه تا در هنگام راه رفتن و قدم زدن، احساس راحتی بهتری با کفش طبی داشته باشید.

باید حداقل فاصله ای به اندازه 2 سانتی متر بین طولانی ترین انگشت پا و انتهای کفش وجود داشته باشه. آیا فضای کافی بین انگشتان پا و انتهای کفش وجود دارده؟ آیا پاشنه کفش به اندازه کافی راحت هست و احساس لغزنده بودن نداره؟ ایا پاشنه کفش به مقدار کافی ایمن و مطمئن هست تا بتواند از پاها در برابر اشیای تیز و برنده محافظت کند؟ قسمت انتها و پاشنه کفش رو کاملا بررس کنید. این برند آمریکایی با بیش از یک قرن تحقیق و توسعه درباره کفشهای طبی، به هر کسی با انواع بیماریهای پا ازجمله درد پاشنه پا و ورم کف پا قدرت انتخاب میدهد. در هنگام خرید کفش طبی، از فروشنده درخواست کنید تا هر دو کفش را در اختیار شما قرار بده و هر دو کفش رو همزمان بپوشید تا از احساس راحتی که برای پاهاتون ایجاد می کنند مطمئن بشید.

اما از طرفی تصور اکثر عموم مردم درباره ای کفش های طبی زنانه و مردانه کفش های زشت است، اما امروزه بسیاری از برند های مختلف، کفش طبی زنانه شیک طراحی می کنند. کفش های طبی زنانه با نام دکتر شول متعلق به شرکت کفش نهرین می باشد. و حتما از خود شرکت خریداری نمایید. بدینوسیله لطفا جهت جلوگیری از سوء استفاده سود جویان و استفاده بهینه از کفش های طبی کفش شعله به آرم ثبت شده شرکت در داخل کفش ها و صندل ها توجه فرمایید. به اطلاع کلیه خریدارن محترم کفش شعله می رساند که اخیراً عده ای سودجو کفش غیر استاندارد خود را به نام کفش شعله و عامل فروش معرفی نموده اند و اقدام به اغفال مشتری و مبادرت به فروش کفش های متفرقه به نام شعله نموده اند. پوشیدن کفشهای طبی مزایای زیادی دارد که در هر مرحله به سلامتی شما کمک می کند!