اکو یک شرکت تولید کفش در دانمارک است

سابق بر این، در طراحی کفشهای طبی توجه سازندگان تنها به کارایی کفشها بوده و توجهی به زیبایی و شکل ظاهری آن نداشتند. سلامت شما از برند بودن و زیبایی کفش مهم تر هست! بهتره کفش رو هم بر روی سطوح سخت و هم بر روی سطوح نرم و صاف بررسی و امتحان کنید تا ببینید کفش در هر دو حالت چگونه هست! کفی کفش طبی باید کاملا متناسب با ویژگیهای کف و قوس کف پا باشد به اینصورت که باید سبک، ضخیم و جاذب ضربه (دارای خاصیت الاستیکی) بهخصوص در ناحیه پاشنه هم باشد. طراحی کفشهای طبی بسته به هدف آنها متفاوت است و برخی برای بهبود مشکلات خاصی طراحی شدهاند اما ویژگیهای متداول بهترین مدلها شامل موارد زیر میشود.

پاهایتان شما را به هرجایی که میخواهید بروید میبرند و بخشی حیاتی از بدن شما هستند، به همین دلیل مهم است که اطمینان حاصل کنید تمام پشتیبانی آنها برای عملکرد در بهترین حالت را دارند. به طور کلی عملکرد اصلی کفشهای طبی این است که نسبت به کفشهای معمول، پشتیبانی بسیار بیشتری از کف پا و مچ پا میکند. کفشهای طبی، کفشهایی هستند که به طور مخصوص و ویژهای طراحی شدهاند که به خوبی از تمامی قوسها و برآمدگیهای پا پشتیبانی میکنند و برای افرادی که به هر دلیلی دچار درد در پاها، زانوها، مچ پا یا کف پای خود هستند، موجب تسکین درد میشوند.

اگرچه تبلیغات در رابطه با نوع خاصی از کفش های طبی، میتونه تاثیر زیادی در انتخاب اون کفش داشته باشه، اما لازمه که فقط به تبلیغات توجه نداشته باشید و تمام معیارهای مورد نظر خودتون رو در رابطه با کفش طبی، بررسی کنید و بعد بهترین و مناسب ترین انتخاب رو داشته باشید. چند دقیقه با کفش های طبی جدید قدم بزنید تا از احساس راحتی که کفش براتون ایجاد میکنه مطمئن شوید. هیچوقت کفش تنگ نخرید و فکر نکنید کفش بتدریج و با پوشیدن، جا باز میکند.پاشنه پا در عین اینکه باید در کفش احساس راحتی کند، باید فیت هم باشد. اگر هم به تازگی کفشی خریده اید و کفی آن قابل جدا شدن است با تهیه یک کفی طبی از داروخانه و یا تجهیزات پزشکی ، کتانی خود را به کفش طبی تبدیل کنید.

در واقع یک طراحی خاص و مشترک برای تولید کفش طبی که برای تمامی مشکلات مختلف مناسب باشد، وجود ندارد و کفشهای طبی مختلف دارای طراحیهای گوناگون هستند. اما امروزه کفشهای طبی که تولید میشوند به لحاظ ظاهری نیز جذاب هستند و تنوع بیشتری نسبت به گذشته دارند. برای مثال برای کمک به بیمارانی با مشکلات بونیون یا پینه پا و انگشت چکشی یا صافی کف پا، کفشهای متفاوتی با طراحیهای مختلف تولید میشود. کفش طبی مصارف بسیار متفاوتی دارد؛ برای مثال در اتاق های عمل یا محل هایی که نیاز به ایستادن طولانی مدت وجود دارد این نوع کفش اهمیت ویژه ای پیدا میکند.