اکو یک شرکت تولید کفش در دانمارک است

این کفش ها حرکت اضافه ای را که ممکن است در پاها اتفاق بیفتد، کاهش می دهند، همچنین می توانند به عنوان یک نیروی پیوسته عمل کنند که در هنگام وارد آمدن فشار نیروهای اعمال شده را جذب می کنند و می توانند مکان های دردناک و آسیب پذیر را تحت پوشش و حمایت قرار دهند. این شرکت که در سال ۱۹۶۳ تأسیس شده محصولات خود را در ۱۱۰۰ فروشگاه در بیش از ۹۰ کشور در آسیا، اروپا، کانادا و ایالات متحده آمریکا عرضه میکند. شرکت محور پزشکی آسیا به عنوان یکی از تخصصیترین و با تجربهترین مراکز توزیع و فروش انواع کفی و کفشهای طبی است. بسیاری از علائم، از قبیل کمردرد و خستگی عمومی و مشکلات دردناک پا مانند کالوس و بونیون (میخچه) و انگشتان چکشی میتوانند به طور مستقیم با قوسهای از بین رفته یا افتاده در پا مرتبط باشند. ایجاد نقاط فشاری و زخم ناشی از آن هم میتواند از دیگر عوارض پوشیدن کفشهای طبی یا غیرطبی تنگ باشد.گشاد بودن کفش طبی و بازی کردن پا درون آن هم باعث ساییدگی و ایجاد اختلال در انتقال نیرو میشود.

3- پوشیدن کفشهایی با پاشنه یا کفیای از جنس چوب یا MDF، به هیچوجه توصیه نمیشود؛ حتی اگر چنین کفشهایی با ادعای طبی بودن به فروش برسند. اگر شخص دچار آسیب دیدگی شدید زخم باز پا یا ناراحتی عصبی باشد؛ ممکن است به کفش های طبی نیاز پیدا کند. اگر در مورد فعالیتهای فیزیکی صحبت میکنیم، تمرینات کششی طبیعی بهترین روش برای کمک به بهبودی پس از آسیبدیدگی هستند. پشتی کفش طبی باید سفت و محکم باشد که برای امتحان کردن سفتی پشتی کفش با شصت روی ان فشار می دهیم اگر فرو نرفت پشت محکمی دارد. پشتی محکم : پشتی کفش یا Heel counter بخشی از کفش طبی زنانه است که پشت پاشنه قرار می گیرد. افرادی که مشکلی در پای خود داشته و به دنبال کفش طبی هستند باید بدانند که انواع مختلفی از کفش هایی که پسوند طبی هم دارند در بازار وجود دارند.صرف اینکه نام کفشی طبی است، یا از داروخانه تهیه شده و یا از فروشگاهی تهیه شده که ادعای فروش کفش طبی دارد، به معنای آن نیست که کفش مورد نظر واقعا خصوصیاتی را که میخواهیم داشته باشد، یعنی بتواند مشکل پای ما را کمتر کند.بیماری های مختلفی در پا وجود دارند و مشکلات ناشی از بعضی را می توان با استفاده از کفش مناسب برطرف کرد.در هر بیماری پا، ممکن است نیاز به استفاده از کفشی با خصوصیات خاص باشد که با بیماری دیگر متفاوت است، ولی خصوصیات مشترکی وجود دارند که تمام کفش های طبی باید واجد آنها باشند.در ادامه مطلب به ویژگیهای یک کفش طبی خوب و مناسب اشاره میکنیم:1- کفی کفش طبی باید از استحکام کافی برخوردار باشد و بتواند شوک وارده به کف پا را جذب کند.

کفشهای طبی ممکن است به عنوان یک جایگزین برای عمل جراحی یا برای استفاده پس از جراحی برای کمک به حفظ تراز مناسب پا تجویز شوند. متخصصین این کینیک بعد از معاینه دقیق بیمار برنامه درمانی با رویکرد پلکانی را برای درمان درد و رفع ناهنجاری پا تجویز خواهند کرد. ناخن به مرور داخل پوست مجاورش رشد میکند و باعث درد و گاهی اوقات عفونت میشود. علاوه بر افرادی که از نظر پزشکی به کفشهای طبی نیاز دارند؛ استفاده از آن برای جلوگیری از بروز درد و سالم نگه داشتن پا بسیار کارآ است. این تهویه برای عرق نکردن پا ضروری است.15- یقه و زبانی نرم : یقه کفش Shoe collae جایی است که اطراف مچ پا را می گیرد و زبانی کفش Shoe tongue برگه ای است که در زیر بندهای کفش قرار می گیرد. یقه کفش جایی است که اطراف مچ پا را می گیرد و زبانی کفش برگه ای است که در زیر بندهای کفش قرار می گیرد.

کارشناسان ما اطمینان حاصل خواهند کرد که شما درمان مناسب را دریافت خواهید کرد. اندازههای نیم سایز نیز باعث میشود که کفش طبی تناسب راحت تر و دقیقتری با پای شما داشته باشد. همچنین کفش را با جورابی که با این سری کفش می پوشید امتحان کنید. این دستگاههای پزشکی سفارشی از یک تصویر اسکن شده لیزری در حالی که پا در بهترین موقعیت عملکردی خود قرار دارد، ساخته شدهاند. با توجه به اصلاح وزن، گامها و موقعیت قرار گیری پا نیز اصلاح میگردند. در عین حالی که همه افراد به کفش های طبی نیاز ندارند، این نوع کفش ها یک استراتژی درمان محافظه کارانه بسیار موفق برای برخی از انواع خاص شرایط پاها محسوب می شوند. از یک حوله کاغذی برای جذب سطوح رطوبت استفاده کرده و پیش از قرار دادن مجدد کفیهای طبی به داخل کفش اجازه دهید تا در طول شب خشک شوند.