انواع جدیدترین مدل های کفش کالج مردانه تابستان 99 – نیوزین

در فرم بدن گلابی شکل باید ظریف تر نشان دادن پایین تنه بیشتر مدنظر باشد. اگر فرم بدنی شما به این شکل است باید به دنبال پالتو یا کتی باشید که اندام شما را در مجموع کشیده تر و بلندتر نشان دهد. داشتن کمربند در پالتو موجب باریک تر نشان دادن کمر می شود ، همچنین بهتر است قد پالتو تا روی زانو یا بلندتر باشد. مدل هایی که یقه از زیر یقه چین می خورد با دامن پالتو بلندتر بهترین انتخاب می باشد. برای ورزشکارانی که به صورت حرفه ای ورزش می کنند، یا کسانی که در طول روز به دلیل فعالیت طولانی مدت بیرون از خانه، همواره کفش به پا دارند، یا افرادی که به هر دلیل کف پایشان زیاد عرق میکند، بو گرفتن کفش یا کتونی یکی از بزرگ ترین معضلات است در مقاله “بهترین پودر بوگیر کفش” به طور کالم در مورد پودر بوگیر کفش صحبت کردیم که بهتون پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید.

استفاده از مدل های یقه بزرگ و حجیم نیز انتخابی ایده آل برای شما هستند . انتخاب های ایده آل دیگر برای شما پالتوهای مدل یقه یک طرفه ، پالتوهای مدل لاله ای و نیز پالتوهای یقه باز هستند. تخت بودن پاشنه از دیگر مشخصات بارز این مدل کفش ها است. بسیاری از افراد به دنبال خرید کفش کالج مردانه ارزان قیمت ولی در عین حال با کیفیت مناسب هستند. بهترین گزینه و اولین انتخاب برای کالج مردانه چرم است، استفاده از چرم راحت بوده، نگهداری ساده تری نسبت به سایر جنس ها دارد، ضمن این که در موقعیت های رسمی تر نیز می توان از آن استفاده کرد، چرا که نه اسپرت و معمولی است و نه خیلی خشک و کلاسیک، به نظر می رسد که براق بودن چرم طبیعی در یک کالج مردانه اسپرت باعث می شود تیپ و استایل مدرن و در عین حال همه پسندی داشته باشید، کفش های کالج مردانه جدید اغلب از جنس چرم، جیر یا سوت هستند که در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار وجود داشته و می توان آنها را با هر سبک استایلی ست کرد.

یک نکته مهم در مورد کفش کالج وجود دارد که محل اختلاف نظر علاقمندان به این سبک کفش است، این که کفش کالج مردانه را باید با جوراب پوشید یا بدون جوراب، اصولا دیده ایم که اکثر آقاین کالج مردانه چرم را بدون جوراب یا همراه با جوراب های مخصوص کالج می پوشند، شاید به این دلیل که احساس می شود این ترکیب استایل شیک تری ایجاد می کند اما در حقیقت می توان در برخی شرایط خاص از کالج به همراه جوراب معمولی هم استفاده کرد، بنابراین باید گفت که هیچ قانون مد یا فشن وجود ندارد که پوشیدن جوراب با کفش کالج را منع کرده باشد. پوشیدن کالجهای سگکدار به رنگهای طلایی و نقرهای و کالجهای کارشده با سنگهای زینتی استایل شما را بسیار رسمی و شیک جلوه می دهد.

به هنگام خرید پالتو زنانه شیک یا کاپشن گران قیمت به این نکته توجه می کنید که چند سال می خواهید از آن استفاده کنید . در ابتدا باید این نکته را بیان کنیم که مدلی که در ایران ما به آن کفش کالج میگوییم، در واقع نامی به جز این دارد. چگونه این کفش را ست کنیم؟ هنگامی که پالتو را پرو می کنید باید دکمه ها را کامل ببندید تا از کشیده نشدن آن مطمئن شوید.دکمه های یک مدل پالتو زنانه شیک باید به راحتی بسته شوند و روی شکم کشیده نشوند. اگر فرم بدن شما شبیه ساعت شنی است از کت و پالتوهایی که دکمه های آن یک طرف قرار داشته و تا روی زانو هستند بهترین گزینه برای انتخاب شما هستند. اگر شما بسیار قد بلند هستید بهتر است قد پالتوی خود را تا روی زانو انتخاب کنید ، اگر هم قد متوسطی دارید پالتو کمی پایین تر از حد زانو قد شما را کشیده تر نشان می دهد .