انواع جدیدترین مدل های کفش کالج مردانه تابستان 99 – نیوزین

اصلا جالب نیست که حاشیههای قرمز رنگ جوراب کفی شما هنگام راهرفتن از کالج مشکیتان بیرون بزند! کالجهای اسپرت را می بایست بدون جوراب و یا با جورابهای کفی که در مدت چند سال اخیر پوشیدن این جورابها در بین آقایان رواج پیداکرده است، استفاده نمود؛ اما اگر اصرار به استفاده کردن از جوراب دارید دقت داشته باشید که جوراب شما با کفشهایتان ازنظر رنگ هماهنگ باشد. برای پوشیدن جوراب همراه با کفش کالج مردانه صحبت های متفاوتی به میان آمده است و هر کدام از افراد دارای نظرهای متفاوتی نسبت به پوشیدن جوراب کالج با آن دارند، اما به علت کوتاه بودن رویه کفش کالج مردانه معمولا آقایان از پوشیدن جوراب همراه با آن امتناع می کنند و به علت اینکه جوراب از زیر کفش مشخص نباشد، ترجیح می دهند ریسک خراب شدن استایل را به گردن نگیرند و جوراب نپوشند، ولی باید این نکته را بدانید که نپوشیدن جوراب باعث تعریق بیشتر و ایجاد قارچ های زیاد روی پوست پا می گردد.

یکی از انواع مدل کفش های مردانه کفش کالج می باشد که به لوفر هم شناخته می شوند، کفش های کالج جزو کفش های اسپرت مردانه هستند که مردان برای استایل روزانه از آنها استفاده می کنند. یکی از انواع مدل کفش های مردانه کفش های کالج هستند که به لوفر نیز شناخته میشوند، کفش های کالج جزو کفش های اسپرت مردانه هستند که آقایان برای استایل روزانه شان از آن ها استفاده میکنند.کفش های کالج مخصوص فصل بهار و تابستان هستند و آقایان جوان از آن ها بسیار استقبال میکنند زیرا بسیار راحت و زیبا اند. کفش های مردانه برخلاف کفش های زنانه دارای مدل های متعدد و متفاوتی نیستند و تنوع مدل کفش های مردانه در چند سبک مختلف خلاصه میگردد.یکی از انواع این سبک ها کالج مردانه و یا به عبارتی لوفر است.در فصب بهار و تابستان کفش کالج یکی از محبوب ترین کفش هایی است که برای آقایان وجود دارد.

کفش های مردانه برخلاف کفش های زنانه دارای مدل های متعدد و متفاوتی نیستند و تنوع مدل کفش های مردانه در چند سبک مختلف خلاصه میگردد. همچنین کالجهای مردانه قابلیت پوشیدن با شلوار جین را برای مشتریان فراهم می کند. کالج به کفشهای تخت و پاشنه کوتاه گفته می شود که قابلیت انطباق بالایی از نظر ست شدن با سایر لباس و استایل یک شخص دارد ضمن این که از راحتی بسیاری برای استفاده طولانی مدت برخوردار است، معمولا جنس کالج ها از جنس چرم طبیعی و صنعتی و یا نبوک است. کفش کالج مردانه هم قابلیت ست شدن با شلوار پارچهای دارد، هم شلوار جین و هم شلوار کتان.

کفش های کالج بند ندارند و لازم نیست زمانی را صرف بستن و باز گردن بند کفش هایتان کنید، یکی دیگر از خوبی های این نوع کفش مردانه این است که با انواع سبک های لباس پوشیدن هماهنگ است. همچنین چرم گاو طبیعی و هنر دست استفاده شده در این کیف، حاکی از کیفیت بالای این محصول میباشد و میتواند شما را حس طبیعی بودن این کفش را به خوبی القا کند. کفش کالج بدون بند است و لازم نیست برای باز و بسته کردن بند وقتی صرف کنید و یکی دیگر از خوبی های این نوع کفش این است که با انواع سبک لباس هماهنگ است.