آیا زانو درد با استفاده از کفی و کفش طبی قابل درمان است؟

کفش های طبی برای مشکلات مربوط به ناهنجاری های ساختاری مانند میخچه تا شرایطی مانند تاندونیت تیبیال خلفی، یک راه اقتصادی برای درمان درد و جلوگیری از آسیب های بیشتر می باشند. پا سریعتر عفونت میکند و بدون سیستم دفاعی مناسب سختتر درمان میشود. وارد شدن وزن مداوم، شوک و اصطکاک منجر به فرسایش تدریجی دیسک بین مهرهای یا بدتر شدن مفاصل میشود. کفش های طبی حرکت بین قسمت جلویی و پشتی پا را کنترل می کنند و وزن و فشار وارده روی پا را به طور مساوی توزیع می نمایند. پشتی محکم : پشتی کفش یا Heel counter بخشی از کفش طبی زنانه است که پشت پاشنه قرار می گیرد.

برای این که ببینید آیا پاشنه کفش سفت است یا خیر، باید انگشت شست را روی پشت پاشنه فشار دهید. نسخه صادر شده برای تولید کفش طبی شما به نوع پا، وضعیت یا آسیب و هدف مورد نظر بستگی دارد. برای خرید کفش طبی دنبال جنس ارزان قیمت نروید و سعی کنید تا آنجایی که بودجه ی شما بهتون اجازه میدهد کفشی مناسب و با کیفیت خریداری کنید زیرا همانطور که در بالا اشاره کردیم خرید کفش بی کیفیت و ارزان قیمت جز آسیب به پای شما چیزی به همراه ندارد. در زیر برخی از ویژگی های بهترین کفش طبی زنانه را مشاهده می کنید.

برخی از افراد به علت مشکلات زیادی که در پای خود دارند دنبال یک کفش طبی مناسب می گردند. انگشتان پهن: یکی از دلایلی که بسیاری از خانمها و برخی از مردان استفاده از کفشهای ارتوپدی را در نظر میگیرند، عامل گسترده بودن قسمت انگشتان پا در کفشهای طبی است. بنابراین واضح است که کفش های طبی تنها موجب کاهش درد نخواهد شد و نقش مهمی در اصلاح مشکلات و ناهنجاری های پا نیز دارد. استفاده از کفش طبی به محافظت از انحنای پاها و سایر نقاط پا کمک خواهد کرد. کفش های طبی هم برای کسانی که از مشکلات و بیماری های مخصوص پا رنج می برند، مناسب هستند و هم برای آن دسته از کسانی که به دنبال راهی برای جلوگیری از بروز بیماری در ناحیه پاهای خود می گردند، بسیار توصیه می شود.

در صورت نیاز به استفاده از کفیهای طبی، متخصص پا تصاویر سه بعدی از هر پا میگیرد. گروه تولیدی پاپیا هر ساله با ارائه محصولات جدید در حوزه سلامتی و راحتی پا، پیشرو در این حوزه می باشد. کلینیک امید با ترکیبی از فناوری بیومکانیک پیشگام، مواد با کیفیت بالا و سبک مدرن برای ارائه کفشهای ارتوپدی ساخته شده به صورت سفارشی، سلامتی شما را تضمین میکند و سبک زندگی شما را ارتقا میبخشد! کفشهای طبی ظاهری شبیه به کفی دارند، اما در حقیقت تجهیزات پزشکی بیومکانیکی هستند که به صورت سفارشی ساخته شدهاند تا شما بتوانید عدم تعادل خاص پای خود را اصلاح کنید. انواع مختلفی از کفشهای ارتوپدی و طبی جهت تجویز بسته به شرایط و فعالیت شما در دسترس هستند. انواع مختلفی از کفشهای طبی ارتوپدی وجود دارند. ماسه و خاک موجود در کفشها، کفیهای طبی را فرسوده کرده و عمر آنها را کاهش میدهد. روند فیت کردن پا برای کفشهای طبی شامل اسکن کردن پا در حالت خنثی و تجویز نسخه و ارسال این اطلاعات به آزمایشگاههای تخصصی تولید میباشد.