آدرس بزرگترین تولیدی کفش ورنی شیک کودک – بازار خرید و فروش انواع کفش

وقتی کف و لژ کفش را تمیز کردید، با یک دستمال خشک و تمیز روی کفشها را هم تمیز کنید تا گرد و غبار از روی آن کنار برود و آماده خشکشویی خانگی شود. سپس فورا با یک دستمال تمیز نمدار کف را از روی کفش پاک کنید. مسواک را به ترکیب آب و پودر لباسشویی دستی آغشته کنید و بعد از تمیز کردن حصیر، با دستمال نمدار آن را پاک کنید. ابتدا پودر بچه را روی کفش بپاشید و بگذارید به مدت یک ساعت روی آن باقی بماند. مراقب باشید دستمال را زیاد خیس نکنید و تنها کفها را با آن بردارید. مراقب باشید که با فشار دادن مسواک روی کفش به بافت حصیری آسیب نزنید. برای تمیز کردن کفشهایی که لژ یا بافت حصیری دارند، از مسواک یا برس خیلی نرم کمک بگیرید. ابتدا با یک دستمال تمیز یا برس نرم کفش را پاک و گردگیری کنید.

حتی بهتر است که بعد از برداشتن کف هم دستمال را در مشتتان فشار دهید تا مازاد آب آن بیرون بریزد. بعد از هر بار استفاده، بند کفش و کفی آن را در کیسه شست و شو قرار دهید و در ماشین لباسشویی بیندازید. اگر روی کفش نوشته شده که قابل شست و شو با ماشین هم هست، حتما آن را قبل از شستن در کیسه مخصوص بیندازید. اگر روی کفش تان سفیدک زده آن را با سرکه سفید رقیق. سپس براساس آن از ماده ی مناسب برای رنگ کفش استفاده کنید. برای واکس زدن کفشهای چرمی از واکسهای مخصوص آن استفاده نمایید.

اما وقتی به خانه برگشتید، کف دو لنگه کفش را به هم بمالید تا چیزهایی که به کف کفشتان چسبیده از آن جدا شود. لکه و سیاهیهایی که روی کفشهایتان جا خوش کردهاند، میتوانند به بهانهای برای خرید کفشی تازه تبدیل شوند. برای پاک کردن لکه روغن از روی کفش جیز یا پارچهای، روی لکه کمی پودر بچه بریزید و چند ساعت برای جذب شدن چربی توسط پودر صبر کنید. اما مراقب باشید که با فشار آوردن به پارچه یا کف کفش آن را خراب نکنید. اما مراقب باشید با بیش از اندازه چرب کردن کفش، لباسهایتان را چرب نکنید. کفش نبوک و جیر را تا آنجا که میتوانید با دستمال نمدار تمیز نکنید و اگر احساس میکنه آلودهتر از آن است که با دستمال خشک تمیز شود، کمی آب ولرم و سرکه سفید را مخلوط کرده و دستمال را خیلی کم با استفاده از این مایع مرطوب کنید. کفشهای ورزشی مستعد جمع شدن باکتریها هستند و اگر به تمیز کردنشان اهمیت ندهید، پاهایتان بعد از هر بار استفاده بو خواهند گرفت.

اگر چیزی به کفشتان چسبیده که با فشار مسواک نمیتوانید آن را پاک کنید، از سوهان ناخن کمک بگیرید. اگر کفشتان از جنس چرم مصنوعی است، بعد از پاک کردن آلودگیها مقدار کمی شیشهشور روی آن اسپری کنید و فورا با دستمال تمیز آن را پاک کنید تا خوب برق بیفتد. سپس تا زمانی که کفش کامل خنک نشده است، از پایتان در نیاورید. واکس های مختلف در بسته بندی های مختلف تولید و عرضه می شود. اگر دوست دارید این هر را به تماما همراه با پشتیبانی بیاموزید، می توانید بسته کامل و تخصصی طراحی کفش را تهیه کنید. اگر میخواهید کفش فوتبال را تمیز کنید، ابتدا میخهای کف کفش را در اولین فرصت تمیز کنید و برای سایز کفشهای ورزشی، از تمیز کردن کف و لژ کفش شروع کنید. کفشهای ورزشی، از تمیز کردن کف و لژ کفش شروع کنید. در دوخت کفشهای کتانی و ورزشی معمولاً از دو نوع جنس استفاده میکنند.